Tuning REDAKCE

Autoshow Praha 2008 začalo (10.10.2008)

AKCE – Autoshow Praha 2008 začalo ve čtvrtek novinářským dnem na pražském výstavišti v Holešovicích. Místo, kde se objeví řada vozů v české premiéře, může být atraktivní především pro milovníky čtyřkolových plechových miláčků. Již dnes mají ovšem možnost autosalon vidět také normální smrtelníci. Dnes a v sobotu jsou brány otevřeny od 9.30 do 18 hodin, v neděli od 9.30 do 17 hodin.

Dospělí zaplatí za vstupenku 120 korun, zatímco zlevněné stojí pouhých 60 korun. Rodinné vstupné se počítá na 200 korun.

Oblíbený autosalon kromě novinek jednotlivých automobilek nabídne v sobotu 11. října také prostor pro tradiční tuningový sraz. Ten začíná v osm hodin ráno. Od jedenácti hodin hodnotí vozy odborná porota. Vyhlášení vítězů se uskuteční v pět hodin odpoledne.

Premiérově se na Autoshow Praha 2008 objeví čínský vůz Brilliance BC3, nový Matrix od Hyundaie, Kia Soul či novinkový Kaipan 15. Supersport zastoupí Lamborghini Gallardo LP560-4. Japonské Mitsubishi do Prahy přiveze nový Lancer Sportback. Chybět nebude nový Volkswagen Golf šesté generace a Scirocco. Seat Ibiza Sport Coupé, Suzuki Splash a nový Superb Greenline doplní zajímavé premiéry. Pro našince je připravena premiéra faceliftované Škody Octavia. Nissan přiveze nové Murano a Opel novou Insignii.

Fotogalerii z akce můžete očekávat již v pondělí.

-jj-
redakce@autodoplnky.cz
Foto: Archiv

 

Autoshow Praha 2008 začalo

 

Autoshow Praha 2008 začalo

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek