Tuning REDAKCE

AZ pneu Tuning Cup - finále (12.08.2011)

TUNING – AZ pneu Tuning Cup jde do finále a v sobotu 13. srpna v Příbrami odhalí nové top vozy v české desítce pro tento rok. Tuning Cup letos odstartoval ve čtyřech kolech, z nichž to poslední je zároveň to finálové. Meteorologové slibují ucházející počasí, takže se můžeme těšit na povedený závěr. Tuning Salon v kryté hale nás letos nečeká, pod širým nebem se celkové výsledky vyhlašovaly naposledy v sezóně 2005, takže zkušenosti pořadatelům uspořádat pořádnou slávu nechybí. Dějištěm slavnostního ukončení bude sraz Tuning Extreme Show na letišti Dlouhá Lhota u Příbrami.

„V Příbrami se všichni dozvíme jméno už historicky sedmého absolutního vítěze soutěže AZ pneu Tuning Cup. A po dlouhé době se může stát, že své vítězství s předešlých let jeden ze soutěžících obhájí. Řeč je o Pepovi Šušotovi s Hondou Integra Type-R, který by se tak zařadil po bok Roberta Žáka. Ten se svým Audi TT kraloval v letech 2005 a 2006. V širším okruhu favoritů je ale celá smečka dalších vlčáků, kteří jsou současně nominování jako adepti elitní kategorie TOP 10,“ prozradil za pořadatele Aleš Darebník.

Do kategorie TOP 10 se dostane deset absolutně nejlepších tuningových vozů roku 2011 dle hlasování odborné poroty soutěže. Předem nominování majitelé se o této skutečnosti dozví díky mailu, který pořadatelé rozesílají. „Komu email nepřišel, nemusí smutnit. Jde o předběžnou nominaci na základě dosavadních výsledků. Může se ale stát, že na finále někdo zapracoval na svém voze tak, že bude doslova k nepoznání a úpravy budou na úplně jiné úrovni. Rozhodně ho neodstřelíme, šanci na TOP 10 má také. Zmíněný mail by měl spíš sloužit jako motivace k co nejlepšímu nachystání soutěžních vozů a dopilování poslední detailů... právě ty mnohdy rozhodují o absolutním vítězství,“ doplnil Darebník.

Stejně jako v letech minulých zůstává také speciální ocenění Best Creative za nejlepší aranžmá soutěžních vozů. Návštěvníci srazu se ale mohou těšit na klasické soutěže, jako je sprint a další doprovodný program. Více informací lze nalézt na www.tuningcup.cz a www.tuning-sport.cz.

Nebrzděte nadoraz - brzové kotouče Zimmermann pro Vaše bezpečí.

-jj-
Foto: Archiv

 

 

AZ pneu Tuning Cup jde do finále

 

AZ pneu Tuning Cup jde do finále

 

AZ pneu Tuning Cup jde do finále

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek