Tuning REDAKCE

Beetle ála Porsche GT3 RS (13.06.2011)

TUNING – Volkswagen Beetle přijíždí v barvách Porsche. Ačkoliv ještě novinka ani není v prodeji, Volkswagen provokuje první úpravou, a naprosto otevřeně přirovnává nový model k vozům Porsche. Boubelatý Beetle má bezrámové dveře a sportovní styl, jeho prodeje mohou být díky cenové politice od 400 tisíc korun obrovské. Shodou okolností právě dnes začíná předprodej vozů startovní edice v černé barvě.

Nový Brouk se začne prodávat v září. Zatímco evropská základní specifikace s 1,2 litrovým čtyřválcem TSI bude začínat na čtyři sta tisících, upravené vozy a sportovnější varianty budou mnohem dražší. Stejně jako před více než deseti lety, tak některé modely bude možné pořídit kolem milionu korun. Jestli je to případ i Beetle RS v barvách Porsche, ale nevíme.

Upravená verze je prací Vwvortex, kteří úpravu nazvali Beetle RS Stage 1. V tuto chvíli ovšem pracují pouze na designu. Výsledkem tak je černý brouk s obrovskými dvaceti palcovými oranžovými koly VMR710 obutých v pneumatikách Continental ExtremeContact  DW o rozměrech 245/35. Pod nimi si všimneme čtrnácti palcových kotoučů brzd Brembo.

Na bocích karoserie najdeme stejným druhem písma jako u vozů Porsche nápis Beetle RS. Jelikož netušíme, jaký motor se skrývá pod kapotou, nevíme, jak moc je tento název pravdivý. Nicméně styl Porsche se na novém Beetlu bude objevovat jistě velmi často.

Brouk se začne prodávat v září letošního roku. U Volkswagenu je několik motorů, které může sportovní Brouk mít pod kapotou. Verze RS tak jistě bude.

Nebrzděte nadoraz - brzové kotouče Zimmermann pro Vaše bezpečí.

-jj-
Foto: Archiv


 

Beetle ála Porsche GT3 RS

 

Beetle ála Porsche GT3 RS

 

Beetle ála Porsche GT3 RS

 

Beetle ála Porsche GT3 RS

 

Beetle ála Porsche GT3 RS

 

Beetle ála Porsche GT3 RS

 

Beetle ála Porsche GT3 RS

 

Beetle ála Porsche GT3 RS

 

Beetle ála Porsche GT3 RS

 

Beetle ála Porsche GT3 RS

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek