Tuning REDAKCE

BMW KS1-S od Kelleners Sport (20.07.2011)

TUNING – BMW 1 je neprávem velmi často opomíjené auto. Vzdává hold klasickým BMW z šedesátých a sedmdesátých let a ve verzi od tuningové společnosti Kelleners Sport překvapuje obrovskou silou. Společnost Ralfa Kellenera je navíc vůbec prvním úpravcem, který připravil kompletní přestavbu BMW série 1 M Coupe. A zatímco eMko má v základu 340 koní, model KS1-S od Kellenera nabízí koní 410.

Vezměme to od podlahy. Vůz stojí na dvaceti palcových kolech, která obouvají pneumatiky o velikosti 245/30 vepředu a 265/30 vzadu. Zákazníci mohou volit ve dvou designech, patnácti paprsková kola nesou název Hamburg, paprsková kola se zdvojenými silnými paprsky se pak nazývají Berlin.

Vůz se dočkal nového nastavitelného podvozku. Podvozek byl vyvinut k maximální efektivitě i díky zkušenostem ze závodního ježdění majitele firmy. Pokud zůstaneme u vnitřností a podíváme se na motor, zjistíme, že má o 70 koní více, než originál. Společnost prozradila, že nadopovala motor silnějšími turby, ale zde její sdílnost končí. Všimneme si nového výfukového systému zakončeného dvojitými koncovkami o průměru 83mm.

Aerodynamické komponenty jsou vytvořeny tak, aby minimalizovali odpor vzduchu a zajistili maximální přítlak ve vysokých rychlostech. Nový je tak přední spoiler včetně masky chladiče, prahy i zadní spoiler. Nechybí dekorativní rychlé pruhy na kapotě a bocích.

V iteriéru můžeme obdivovat čalounění v kvalitní kůži a alcantaře v černé barvě. V kůži je i přístrojovka a výplně dveří. Nechyby logo Kelleners Sport a nový set hliníkových pedálů. Příjemnou tečkou jsou i koberečky s logem firmy.

Cena úpravy nebyla stanovena.

Zvedněte výkon svého motoru se sportovním filtrem Green. Nyní se slevou 20%.

-jj-
Foto: Archiv


 

BMW KS1-S od Kelleners Sport

 

BMW KS1-S od Kelleners Sport

 

BMW KS1-S od Kelleners Sport

 

BMW KS1-S od Kelleners Sport

 

BMW KS1-S od Kelleners Sport

 

BMW KS1-S od Kelleners Sport

 

BMW KS1-S od Kelleners Sport

 

BMW KS1-S od Kelleners Sport

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek