Tuning REDAKCE

Brabus BLACK STAR 101 (07.03.2006)

TUNING – Černý BRABUS představuje ultimativního Smarta fortwo ve verzi kabrio s velice příjemným výkonem 101 koní. Nová edice v exkluzivní výbavě od Brabuse je dostupná za 34 900 euro. Celkem bude vyrobeno pouze 101 automobilů.

Pod kapotou se ukrývá přeplňovaný tříválec, který známe již z modelu BRABUS roadster. Z nuly na stovku tak malé klíště dokáže udělat za 11.2 vteřin. Maximální rychlost končí na elektronicky limitované hodnotě 160 km/h. U BRABUSe naprosto obvyklé řazení Formule 1najdeme i zde. Šesti stupňová sekvenční převodovka výrazně pomáhá Smartu v pohybu.
Automobil stojí na šestnácti palcových kolech vepředu a sedmnácti palcových kolech vzadu. Přední kola jsou obuta v pneumatikách Yokohama o rozměrech 175/50 a zadní o rozměrech 225/35. Při nárůstu výkonu se tvůrce zaměřil i na úpravu podvozku. Nové tlumiče a pružiny zajišťují bezproblémové reakce na sportovní performance.
Novinkově se na voze objevil výrazný přední spojler, prahy a zadní spojler. Uprostřed zadního spojleru můžeme obdivovat dvojici chromovaných koncovek výfuku.

V interiéru najdeme výjimečnou plaketu informující o limitované sérii BRABUS BLACK STAR 101 s pořadovým výrobním číslem.

-jj-
redakce@autodoplnky.cz
Foto: Archiv


 

Brabus BLACK STAR 101

 

Brabus BLACK STAR 101

 

Brabus BLACK STAR 101

 

Brabus BLACK STAR 101

 

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek