Tuning REDAKCE

BRABUS pro třídu C (27.03.2007)

BRABUS pro třídu CTUNING – BRABUS připravil pro majitele Mercedesu třídy C doslova lahůdku: sportovní program. Výsledkem úpravy je čtyřlitrový šestiválec s výkonem 332 koní, elegantní aerodynamická spojlerová sada, dvaceti palcové elektrony, sportovní podvozek a individuální změna interiéru.

Pro každého, kdo vlastní model Mercedesu C280 nebo C350, nabízí BRABUS svůj čtyřlitrový motor. Vedle čtyřválce se však na výkonu podílí zcela nový výfukový systém a přeprogramovaná řídící jednotka. Maximální výkon 332 koní a krouťák 420 Nm při 4 200 ot/min. Takto vybavená čtyřdveřová limuzína dokáže uhánět rychlostí 275 km/h a z nuly na stovku sprintuje za 5,9 vteřin.

Pro naftové motory se systémem vstřikování common-rail nabízí BRABUS svůj kit PowerExtra. Jde o D2. který zvyšuje výkon modelu C 200 CDI o 39 koní. Model C 220 CDI může být vybaven kitem D3. Ten vozu dává sílu 195 koní. C 320 CDI s kitem D6 posiluje výkon o 48 koní. Z nuly na stovku tak může poslední typ sprintovat za 6,9 vteřin a dosahuje rychlosti 250 km/h.

Vůz se však dočkal také nových elektronů o velikosti od 17 do 20 palců. Největší kola Monoblock VI přitom mají pneumatiky o velikosti 235/30 vepředu a 265/25 vzadu. Snížení je možné díky novému podvozku. Se zvýšením rychlosti se BRABUS postaral o nové brzdy, které však blíže nespecifikoval.

Cena všech úprav bude dostupná na doptání u Brabuse nebo prodejců Mercedesu. Stejně tak jako detailní přehled všech úprav.

-jj-
redakce@autodoplnky.cz
Foto: Archiv

 

BRABUS pro třídu C

 

BRABUS pro třídu C

 

BRABUS pro třídu C

 

BRABUS pro třídu C

 

BRABUS pro třídu C

 

BRABUS pro třídu C

 

BRABUS pro třídu C

 

BRABUS pro třídu C

 

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek