Tuning REDAKCE

Brabus upravil Mercedes B (08.02.2012)

TUNING – Brabus se kromě několika výstřelků s extrémními úpravami drží stále osvědčeného přístupu k úpravám. Méně znamená více tak potvrzuje další z prací německého tunera. Mercedes-Benz třídy B se dočkal několika doplňků, které ho vylepšují. Malé rodinné MPV se tak lehce a přitom výrazně změnilo v interiéru, v exteriéru a Brabus plánuje zasáhnout i pod kapotou automobilu.

Pokud nevíme, jak vypadá „Béčko“ v originálním stavu, ani nebudeme přemýšlet nad tím, že jde o nějaký tuning. Možná si tipneme speciální edici modelu či sportovnější variantu. Nicméně ve srovnání s originálem si okamžitě všimneme aerodynamického kitu, který sestává z předního spoileru, bočních prahů a zadního spoileru s difuzorem. Nechybí čtyři koncovky výfuku.

Brabus pro vylepšení vzhledu připravil nová devatenácti palcová kola, která obouvají pneumatiky o rozměrech 225/35 vepředu a 255/30 vzadu. Doporučuje přitom nový podvozek se sportovními pružinami, které sníží světlou výšku automobilu o 30 milimetrů. Brabus upozorňuje, že tvrdší podvozek nejen přidává na kráse malému MPV, ale zajišťuje i lepší ovladatelnost.

Fotografie interiéru nemáme, Brabus ovšem prozradil, že zde plně vyhovuje přáním zákazníků. Nebude chybět kožené čalounění, hliníkové doplňky a výběr z audio systémů. Bohužel zde není dostatečně konkrétní.

Otazník visí i nad zmíněnou úpravou pohonné jednotky. Brabus zatím nezveřejnil informace, o které pohonné jednotky půjde a jak rozsáhlé úpravy pod kapotou budou.

Kalkulátor povinného ručení.

-jj-
Foto: Archiv


 

Brabus upravil Mercedes B

 

Brabus upravil Mercedes B

 

Brabus upravil Mercedes B

 

Brabus upravil Mercedes B

 

Brabus upravil Mercedes B

 

Brabus upravil Mercedes B

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek