Tuning REDAKCE

Brera od Novitecu (29.03.2007)

Brera od NovitecuTUNING – Před několika dny jsem se znovu díval na dokonalou animovanou reklamu na Alfu Romeo Brera. Dokonalé kupátko má v sobě vášeň a harmonii, která z italské Alfy již dlouho nazavála na evropský trh. Je už v základu hezká a nyní se o její vylepšení pokusila firma Novitec. Auto jako je Brera se musí tunit s respektem a firma Novitec to ví. Zachovala původní linie vozu a upravila vůz decentně tak, aby neztratil svou jižní duši.

Už na první pohled je vidět celkové snížení vozu (35-70mm) a použití obrovských litých kol. Jde o dvaceti palcové elektrony obuté v pneumatikách o rozměrech 255/40 R20. Ne nadarmo se říká, že kola dělají auto. Pokud se navíc designér tuningového kitu zhlédne v jemných detailech, potom je výsledkem velmi lehká úprava nárazníků a prahů. Za zmínku pak stojí téměř neviditelný střešní spojler a samozřejmě dvojice dvojitých výfuků na zádi.

Pod kapotou se toho moc neudálo. Novitec se zaměřil pouze na turbodieselový pětiválec o obsahu 2,4 litrů a zvýšil jeho výkon z 200 na 209 koní, což není zrovna markantní rozdíl, ale lidé vlastnící tento model přesto rozdíl poznají.
Cena Brery v úpravě od Novitecu nebyla zveřejněna, v interiéru se změny neudály. Brera je stylové auto a úprava od Novitecu tento styling ještě vylepšuje.

-jj-
redakce@autodoplnky.cz
Foto: Archiv

 

Brera od Novitecu

 

Brera od Novitecu

 

Brera od Novitecu

 

Brera od Novitecu

 

Brera od Novitecu

 

Brera od Novitecu

 

Brera od Novitecu

 

Brera od Novitecu

 

Brera od Novitecu

 

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek