Tuning REDAKCE

Carlsson C-class Wagon (27.11.2007)

Carlsson C-class WagonTento Mercedes má své poslání jasné. Jde o luxusní verzi oblíbeného sedanu (v tomto případě Combi). Má nabídnout dokonalou symbiózu jídzních vlastností a aktivní bezpečnosti. S novými dynamickými prvky navíc i přes svou velikost může navést sportovního dojmu. Společnost Carlsson vytvořila atraktivní verzi německé kvality v modelu postaveným na bázi CK35.
 
Zvýšení výkonu má na starosti C-Tronic CD22 a CD32 pro motory C220 CDI a C320 CDI. Obě verze navíc snižují spotřebu automobilu. Pokud hovoříme o zvýšení výkonu, pak jde o 295 koní a 385 Nm. To vše je zabaleno v líbivém kabátku nových dílů z PUR. Luxusní okázalost podtrhují devatenácti palcové elektrony Carlsson 1/11 Brilliant Edition.

Zmínili jsme C-Tronic, který zvyšuje výkon vozu o dvacet procent. Jde o zařízení, které je dostupné pro všechny třídy Mercedesu s dieselovými motory common-rail. C-Tronic má své i vedlejší účinky, které jsou v tomto případě žádoucí. Znižuje spotřebu paliva a také emise CO2, a to o deset procent.

Automobil se dočkal sportovního podvozku, který nejenže zajišťuje lepší jízdní vlastnosti, zároveň také snižuje světlou výšku vozu a v kombinaci se aerodynamickým kitem propůjčuje vozu jedinečný design.

Devatenácti palcová kola obouvají Dunlopy SP Sport Maxx, a to ve velikosti 225/35 vepředu a 255/30 vzadu.
 
Interiér vozu je vytvořen v duchu velké třídy S. Když se posadíte do Carlssona, máte pocit, jakobyste seděli v malém S. Nejlepší materiály zastupuje kůže, alcantara a dřevo.

Cena vozu nebyla stanovena.

-jj-
redakce@autodoplnky.cz
Foto: Archiv

 

Carlsson C-class Wagon

 

Carlsson C-class Wagon

 

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek