Tuning REDAKCE

Carlsson C-class Wagon (27.11.2007)

Carlsson C-class WagonTento Mercedes má své poslání jasné. Jde o luxusní verzi oblíbeného sedanu (v tomto případě Combi). Má nabídnout dokonalou symbiózu jídzních vlastností a aktivní bezpečnosti. S novými dynamickými prvky navíc i přes svou velikost může navést sportovního dojmu. Společnost Carlsson vytvořila atraktivní verzi německé kvality v modelu postaveným na bázi CK35.
 
Zvýšení výkonu má na starosti C-Tronic CD22 a CD32 pro motory C220 CDI a C320 CDI. Obě verze navíc snižují spotřebu automobilu. Pokud hovoříme o zvýšení výkonu, pak jde o 295 koní a 385 Nm. To vše je zabaleno v líbivém kabátku nových dílů z PUR. Luxusní okázalost podtrhují devatenácti palcové elektrony Carlsson 1/11 Brilliant Edition.

Zmínili jsme C-Tronic, který zvyšuje výkon vozu o dvacet procent. Jde o zařízení, které je dostupné pro všechny třídy Mercedesu s dieselovými motory common-rail. C-Tronic má své i vedlejší účinky, které jsou v tomto případě žádoucí. Znižuje spotřebu paliva a také emise CO2, a to o deset procent.

Automobil se dočkal sportovního podvozku, který nejenže zajišťuje lepší jízdní vlastnosti, zároveň také snižuje světlou výšku vozu a v kombinaci se aerodynamickým kitem propůjčuje vozu jedinečný design.

Devatenácti palcová kola obouvají Dunlopy SP Sport Maxx, a to ve velikosti 225/35 vepředu a 255/30 vzadu.
 
Interiér vozu je vytvořen v duchu velké třídy S. Když se posadíte do Carlssona, máte pocit, jakobyste seděli v malém S. Nejlepší materiály zastupuje kůže, alcantara a dřevo.

Cena vozu nebyla stanovena.

-jj-
redakce@autodoplnky.cz
Foto: Archiv

 

Carlsson C-class Wagon

 

Carlsson C-class Wagon

 

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Seznam Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek