Tuning REDAKCE

Cayenne TechArt Magnum (13.03.2007)

Cayenne TechArt MagnumTUNING – Jak to vypadá, když si dok onalé německé SUV vezme do rukou švýcarská preciznost spojená s německým umem tuningových čarodějů? To se vezme Porsche Cayenne od německého výrobce, Switzerland Exclusive automobile interiors a TechArt Automobildesign a měsíce se pracuje na úpravě, kterou lze nazvat velice jednoduše: luxusní!

Nápad využít kombinace jedinečných kvalit obou společností vznikl již v roce 2006, ovšem výsledek je možné vidět teprve v těchto dnech na ženevském autosalonu (ještě potrvá do neděle 18.3.2007 – pozn. redakce). Jde o šesti set koňovou bestii nazvanou TechArt Magunum, která se chlubí interiérovou kreací „de Sede of Switzerland“.

Speciální kůži nabízí pouze skot ze Švýcarska nebo jižního Německa. Kůži používají výrobci luxusního nábytku a  nyní také úpravci automobilů. Při pohledu na fotografie je jasné o čem je řeč. Bílá barva a jemnost, které zvýrazňují tmavě hnědé linie a dřevěné doplňky. Tato úprava je o detailu a všimnete si toho nejen na dveřích, ale na středových konzolích, sedadlech nebo na podlaze.

Komfort úpravy dále nabízí možnost se napít z připraveného minibaru nebo využít speciální aparatury včetně dvou dotykových obrazovek LCD, které jsou instalovány v opěrkách předních sedadel. Pasažéři vzadu pak mohou vybírat z nabídky titulů DVD díky 6 diskovému DVD přehrávači, sledovat televizi nebo si zahrát nějakou hru na konzoli Playstation2.

Pokud opustíme interiér a podíváme se pod kapotu, zjistíme, že se díváme na dokonalý osmiválec disponujícím výkonem 600 koní. V praxi to znamená, že se těžkotonážní zuffenhausenská bestie dostane z nuly na stovku za méně než 4,5 vteřiny a vyvine maximální rychlost 292 km/h.

A obutí? Dvaadvacítky TechArt Formula s pneumatikami ContiCrossContact UHP o velikosti 295/30 vepředu i vzadu. Kola kontrastují s odvážným bodykitem z dílny TechArtu, který podtrhuje sílu vozu, ovšem nevypovídá nic o luxusním světlém interiéru.

-jj-
redakce@autodoplnky.cz
Foto: Archiv

 

Cayenne TechArt Magnum

 

Cayenne TechArt Magnum

 

Cayenne TechArt Magnum

 

Cayenne TechArt Magnum

 

Cayenne TechArt Magnum

 

Cayenne TechArt Magnum

 

Cayenne TechArt Magnum

 

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek