Tuning REDAKCE

Cayenne Titan Evo (24.11.2010)

TUNING – Essen Motor Show letos přináší opět spoustu novinek nejen v říši evropského tuningu. SpeedArt do Essenu přijíždí s novinkou v podobě nového bodykitu Titan Evo určeném pro poslední verze Porsche Cayenne. Těšit se můžeme na extrémní design a obrovská třiadvaceti palcová kola. Zvýšení výkonu motoru si SpeedArt rovněž nenechal ujít.

Na první pohled si můžeme všimnout nových spoilerů, bočních prahů a rozšiřujících oblouků na blatníky. Tuner vše vytvořil v kombinaci barvy vozu a černé barvy. Zadní spoiler prozrazuje čtveřici koncovek výfuku. Nechybí kontrolní jednotka, která přidává hybridnímu Cayennu na hlasitosti. Dieselová varianta tuto vymoženost nemá.

To, co zaujme zákazníky nejvíce, jsou třiadvaceti palcová kola, která obouvají pneumatiky o rozměrech 315/25. Speciální technologie při výrobě zajistila nižší hmotnost než obecně používané jednadvaceti palcové disky. SpeedArt je nabízí pouze v jedné černo leštěné variantě.

Zvýšení výkonu se týká všech pohonných jednotek. Šestiválcový diesel je navýšen o padesát koní. Cayenne S Hybrid se může těšit na nových sedmdesát koníků, čímž jeho celkový výkon bude 450 koní. Z nuly na stovku takto sprintuje za 5,9 vteřin. To je stejná hodnota, jako u osmiválcového modelu Cayenne S. Turbo modely mohou být objednávány s výkony 550, 570 nebo 600 koní.

Společnost nabízí nový elektronický podvozek, ale pouze pro zákazníky, kteří chtějí kompletní úpravu. Na zakázku SpeedArt vytvoří i nový návrh interiéru. Zde ale vše funguje na přání zákazníka. Vůz představený v Essenu bude mít karbonové doplňky a integrovanou iPad a iPhone dokovací stanici na zadních sedadlech.

Cena úpravy nebyla zveřejněna.

Posviťte si na cestu žárovkami Osram za nejlepší cenu na internetu.

-jj-
redakce@autodoplnky.cz
Foto: Archiv


Cayenne Titan Evo

Cayenne Titan Evo

Cayenne Titan Evo

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek