Tuning REDAKCE

Český Tuning Magazín poprvé (01.05.2006)

TUNING – Dnes poprvé ve dvacet hodin bude možné stahovat ze serveru www.ceskytuning.cz nový magazín Český Tuning ve formátu PDF. Osmačtyřiceti stránkový magazín je novým projektem Jiřího Juránka, který vede tuning redakci na našem serveru. Hlavním patronem projektu jsou naše D+M Autodoplnky, které na stránkách nového magazínu budou zveřejňovat novinky a speciální akce v eshopu s přímými odkazy na dané stránky. „Magazín je zcela zdarma na internetových stránkách, verze na CD-ROM stojí 39 korun a bude k dispozici poprvé na Mimoňských válkách 9 již v sobotu 6. května.  Verze na CD-ROM nabízí vedle magazínu v PDF také fotogalerie o celkovém rozsahu přes 3 500 fotografií, 35 minut videí (Renocar tuning Jaro 2006, Extreme Tuning Show Příbram, Porsche – fascinace 20. století) a 32 minut autorské hudby DJ Tomase ve formátu MP3. Za tu cenu dneska nekoupíte ani dva litry benzínu,“ uvedl šéfredaktor magazínu Jiří Juránek.

Magazín není podle vydavatele konkurencí pro stávající tuningové časopisy. „Nelze říct, že je Český Tuning horší než ostatní časopisy na naší scéně. Má menší rozsah, dělám ho naprosto sám, a to od grafiky, textů, fotky až k videím. Někdy je to na tom prostě vidět. Navíc nejde o reklamní projekt, reklama se týká defakto jen společnosti D+M Autodoplňky, jinak v magazínu nelze nalézt jedinou placenou reklamu. Uvidíme jaký bude vývoj. Nyní jsme na začátku a motivuje nás pouze touha to dotáhnout do konce,“ prozradil Juránek.

Magazín vznikal poslední dva měsíce a za tu dobu několikrát změnil koncepci. Na Mimoňských válkách 9 by se měla objevit první sada na CD-ROMech, která je teprve nyní v produkci. Multimediální magazín bude distribuován výhradně na srazech nebo v předplatném. V tomto roce podle plánů redakce vyjdou čtyři čísla magazínu (1. května, 1. července, 1. září, 1. prosince) a v červenci se objeví DVD Český Tuning Hot Summer. „O tomto projektu zatím nahlas nehovořím. Půjde však o unikátní podívanou, která je u nás celkem vzácná. Snad se to podaří tak, jak chceme. O průběhu příprav určitě budeme informovat i čtenáře Autodoplnky.cz,“ řekl šéfredaktor.

První číslo magazínu Český Tuning se objeví na internetových stránkách www.ceskytuning.cz již dnes ve dvacet hodin. „Zájemce nám pouze pošle požadavek na naši emailovou adresu a hned nato obdrží instrukce, jak magazín stáhnout. Emailové adresy, které obdržíme v objednávkách, jsou pouze pro naši potřebu a jediný způsob, jak je využijeme, je zaslání informace o vyjití dalšího čísla, magazínu,“ vysvětlil systém vydavatel.

-red-
redakce@autodoplnky.cz
Foto: Archiv

 

Český Tuning Magazín

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek