Tuning REDAKCE

Chevrolet Cruze kombi (10.02.2012)

NOVINKY - Chevrolet využívá potenciálu modelu Cruze a po úspěchu sedanu začal nedávno prodávat praktičtější hatchback. Na ženevském autosalonu v březnu představí model Cruze ve verzi kombi, který má potěšit především zákazníky s rodinami, kteří si z praktických důvodů Cruze nekoupili.
 
"Cruze ve verzi kombi nám zajišťuje cestu na velmi důležitý segment trhu," řekla prezidentka Chevroletu Evropa Susan Docherty. "Na první pohled zaujme působivým designem, dynamickým řízením, prostorem a spotřebou."

Kombík má délku 4,67 metrů, je tedy o více než deset centimetrů delší než hatchback. Sedan má délku 4,59 metrů. Prostorem v zavazadlovém prostoru ovšem vévodí všem karosářským verzím.

Chevrolet se rozhodl, že strhující design nebude na prvním místě. Hlavní prioritu získal vylepšený prostor a praktičnost. Kdo se podívá na Cruze zezadu, může si na první pohled myslet, že jde o kombi Toyotu Avensis. Příliš originální tedy u Chevroletu rozhodně nebyli.

Základní objem zavazadlového prostoru je 500 litrů. Když se sklopí zadní sedadla, prostor se zvětší na 1 500 litrů.
Pod kapotou bude stejná nabídka motorů jako u současných motorů. Novinkou má být pouze 1,7 litrový dieselový motor VCDi o výkonu 130 koní s technologií start-stop. Produkce emisí CO2 je v tomto případě 119g/km.

GM trvrdí, že s uvedením nového kombi se dočkají změn v exteriéru a interiéru i oba dva další modely. Změna se má dotknout předních světel a kol. V interiéru má dojít k jemné změně středové konzole.

Kdy se začne novinka od Chevroletu prodávat zatím nevíme, další várku fotografií a více informací očekáváme v následujících týdnech.

Vyberte si z nabídky homologovaného denního svícení.

-jj-
Foto: Archiv

 

 

Chevrolet Cruze kombi rozšiřuje řadu

 

Chevrolet Cruze kombi rozšiřuje řadu

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek