Tuning REDAKCE

Chevrolet HHR (09.10.2006)

Chevrolet HHRNOVINKY – Podnikáte a využíváte dodávkových vozů ke své práci? Chcete být lehce zapamatovatelní a jedineční? Pak zkuste sáhnout po absolutní novince ze stáje Chevrolet. Model HHR se nyní představuje ve verzi Panel, který je určen pro komerční aktivity, ale i pro osobní využítí.

Nejtypičtějším znakem jsou zadní dveře bez oken a zadní dveře v tradičním stylu kombíků a vozů SUV než ty, které známé u jiných vozů určených pro podnikání. Tímto řešením může být zajímavý i pro zákazníky, kteří chtějí své „služební“ auto čas od času využít pro své soukromé účely. Nakonec ve velkém zavazadlovém prostoru si lze bez problémů i lehnout.

„HRR Panel je modelem, který je naprosto odlišný od dalších v tomto segmentu a pokračuje vmisi HRR nabídnout zákazníkům expresivní, funkční a praktický vůz,“ řekl generální ředitel Chevroletu Ed Peper. „Je to skvělý vůz pro společnosti, které se zabývají častými dodávkami zboží nebo malé a střední firmy. Ovšem toto auto budou zákazníci milovat také proto, že může vyjádřit jejich vlastní individualitu,“ dodal.

Na trhu by se nový HRR Panel měl objevit v prvním čtvrtletí příštího roku. Pod kapotou se objeví 2,2 a 2,4 litrové zážehové motory. Poslední zprávy od kolegů zabývajících se špionážními akcemi hovoří o modelu SS, který by měl být sportovní verzí nového vozu.

-jj-
redakce@autodoplnky.cz
Foto: Archiv

 

Chevrolet HHR

 

Chevrolet HHR

 

Chevrolet HHR

 

Chevrolet HHR

 

Chevrolet HHR

 

Chevrolet HHR

 

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek