Tuning REDAKCE

CL-Klasse od FAB DESIGN (19.03.2007)

CL-Klasse od FAB DESIGNTUNING – Nový Mercedes třídy CL je vzrušující vůz a dost není nikdy dost. Tedy to alespoň platí pro tuningovou firmu FAB DESIGN, která se pustila do elegantního kupé a vytvořila široký aerodynamický bodykit, který harmonizuje s původními liniemi vozu a zachovává si vzhled a šlechtický původ vozidla, které není pro každého.

Široké blatníky dělají z třídy CL kupátko se sex-appealem dobrodružných víkendu a denního použití. Přední spojler nabízí velké nasávací otvory pro chladiče a pravá a levá strana pak přivádí dostatek vzduchu k brzdám. Bodykit vytváří zajímavou placku, na které snad kromě třídy SL nebo SLR nejsme u Mercedesu až tak zvyklí. Celkově je vůz snížen a stojí na dvaceti palcových kolech FAB DESIGN type 6 Evoline, která jsou obuta v pneumatikách Dunlop Sportmax o rozměrech 255/30 vepředu a 305/25 vzadu.

Interiér je vyveden v béžové barvě a materiál tvoří kombinace kůže a alcantary. Středové pásy sedadel jsou pak pokryty imitací krokodýlí kůže.

V12 Biturbo si pod kapotou hraje s 650 koníky a krouťák dosahuje famózních 1120 newtonmetrů. Z nuly na stovku tak Mercedes sprintuje za 4,2 vteřiny a dosahuje maximální rychlosti 320 km/h.

Cena nebyla stanovena.

-jj-
redakce@autodoplnky.cz
Foto: Archiv

 

CL-Klasse od FAB DESIGN

 

CL-Klasse od FAB DESIGN

 

CL-Klasse od FAB DESIGN

 

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Seznam Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek