Tuning REDAKCE

CL-Klasse od FAB DESIGN (19.03.2007)

CL-Klasse od FAB DESIGNTUNING – Nový Mercedes třídy CL je vzrušující vůz a dost není nikdy dost. Tedy to alespoň platí pro tuningovou firmu FAB DESIGN, která se pustila do elegantního kupé a vytvořila široký aerodynamický bodykit, který harmonizuje s původními liniemi vozu a zachovává si vzhled a šlechtický původ vozidla, které není pro každého.

Široké blatníky dělají z třídy CL kupátko se sex-appealem dobrodružných víkendu a denního použití. Přední spojler nabízí velké nasávací otvory pro chladiče a pravá a levá strana pak přivádí dostatek vzduchu k brzdám. Bodykit vytváří zajímavou placku, na které snad kromě třídy SL nebo SLR nejsme u Mercedesu až tak zvyklí. Celkově je vůz snížen a stojí na dvaceti palcových kolech FAB DESIGN type 6 Evoline, která jsou obuta v pneumatikách Dunlop Sportmax o rozměrech 255/30 vepředu a 305/25 vzadu.

Interiér je vyveden v béžové barvě a materiál tvoří kombinace kůže a alcantary. Středové pásy sedadel jsou pak pokryty imitací krokodýlí kůže.

V12 Biturbo si pod kapotou hraje s 650 koníky a krouťák dosahuje famózních 1120 newtonmetrů. Z nuly na stovku tak Mercedes sprintuje za 4,2 vteřiny a dosahuje maximální rychlosti 320 km/h.

Cena nebyla stanovena.

-jj-
redakce@autodoplnky.cz
Foto: Archiv

 

CL-Klasse od FAB DESIGN

 

CL-Klasse od FAB DESIGN

 

CL-Klasse od FAB DESIGN

 

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek