Tuning REDAKCE

CL65 od Andersona (02.09.2010)

TUNING – Mercedes-Benz CL65 AMG je možná dostatečně silný pro veškerou „nepostiženou“ populaci, které už i tak připadá sériový výkon 612 koní u běžného vozu trochu moc. Ostatním a firmě Anderson Germany to nestačí. Společnost se pustila do úprav výkonu i exteriéru modelu a výsledkem je výkon 670 koní. V Německu má zvyšování výkonu smysl, v ostatních částech planety je to s řízením „zbytečně“ výkonných vozů horší.

Společnost překalibrovala ECU a připravila nový sportovní vzduchový filtr. Celkovému výkonu napomohl i nový výfukový systém se závodním katalyzátorem. Dvanácti válec tak má i velmi atraktivní zvuk.

Mercedes-Benz CL65 AMG od Andersona zaujme i něčím jiným, než je nadupaný motor. Exteriérem. Anderson Germany připravil jemný tuning exteriéru, který ovšem zabalil do matného černého laku. Výsledek je fascinující pro všechny fanoušky modelu. Kromě matného laku si můžeme všimnout karbonu na zrcátkách, rámech oken, přední masce chladiče či dveřních madel.

Firma vůz vybavila dvaadvaceti palcovými koly s karbonovým lemováním. Kola obouvají pneumatiky Michelin o rozměrech 275/25 vepředu a 295/25 vzadu.

Interiér se dočkal zpracování inspirovaném společností Mansory. Extravagantní použití kůže a alcantary na sedadlech i přístrojové desce jen podtrhuje pojetí celého automobilu. Nechybí doplňky z karbonu.

Cena úpravy nebyla zveřejněna.

Zvedněte výkon svého motoru se sportovním filtrem Green. Nyní se slevou 20%.

-jj-
redakce@autodoplnky.cz
Foto: Archiv


CL65 od Andersona

CL65 od Andersona

CL65 od Andersona

CL65 od Andersona

CL65 od Andersona

CL65 od Andersona

CL65 od Andersona

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek