Tuning REDAKCE

Co nás čeká do konce roku? (06.08.2004)

loga/autoklubCo nás čeká do konce roku?

Půlka léta už je za námi a neustále se zkracující sezona nám nabídla už desítky lepších i průměrných srazů, na kterých se ale vždy sešla spousta tuningových nadšenců. Ve stejném trendu bude pokračovat sezona ještě v srpnu a v září. Říjen pak už pomalu se srazy usíná a v listopadu už je čas zavřít upravené mazlíčky do garáží a pracovat na nich za chladných zimních večerů.

Příští týden se můžeme na letišti Holešov v okrese Kroměříž obdivovat vozy na Xtreme tuning day pořádané firmou ProfiTuning. Akce se koná od 13. do 15. srpna. Více info na www.tuningday.com . V sobotu 14. srpna začíná v Bratčicích u Čáslavi Tuning párty, která nabídne silácké soutěže, soutěž o nejhezčí auto či o nejhlučnější výfuk. Více na www.sweb.cz/amkbratcice . Řadu srazů v tomto datu doplňuje World Tuning Weekend, který se uskutenčí na letišti Dlouhá Lhota. Více info na: www.tuningweekend.com .

 

 

2. LP Autosport Tuning Show 2004 se ukusteční 20. – 21. srpna na letišti v Broumově. Nebude chybět soutěž o nejhezčí noční tuning, měření hifi a výfuku či vystoupení dýdžejů a strip show. Stejné datum si vybral i Opel club Renbau, který organizuje Opel sraz III v Plešnicích u Plzně. Zde se návštěvníci mohou těšit na soutěže o nejlepší automobil a mnoho dalšícho. Více info na: www.opelclubrenbau.cz .

Posledním hlášeným srpnovým srazem jsou Mimoňské války VI. Konají se v na letišti v Mimoni a návštěvníci se mohou 27. – 28. srpna těšit na sprinty, soutěže o nej auto, nej zvuk a nej výfuk.

 

 

Září odstartuje 4. Autohifi a Tuning sraz v autokempu Křivonoska u Hluboké nad Vltavou. Sraz začíná 4. září. Více info: www.creationcars.com . Hned o týden později, 10. – 12. září, se mohou fanoušci tuningu těšit na Mega Tuning Show III. V kempu Habermannova vila – Bludov, což je zhruba 5 km od Šumperka směrem na Zábřeh. Opět nebudou chybět soutěže a vystoupení. Více info naleznete na: www.jeseniatour.cz/tuning-sraz . Ve stejném časovém rozmezí se v areálu Lesního penzionu Podmitrov koná Přátelské setkání (nejenom) VW Bus – Grill & Ethanol. Informace lze získat na www.vw-bus.cz .

Dvacátého pátého září je na programu již druhá Tuning Motor Show Kopřivnice na zkušebním polygonu Tatry. Nebudou chybět sprinty, pálení pneumatik nebo rychlostní zkouška v délce 1 km. Více na www.tuningtech.cz . Od 24. do 26. září se uskuteční již 7. mezinárodní sraz VW Brouk Jeseník 2004. Více info: www.vwklubjesenik.cz .

 

 

Posledním srazem, který je zatím redakci znám, je 4. Tuning sraz v rámci Autoshow Praha 2004, který se koná 23. října. Každý účastník získá dvě vstupenky na veletrh zdarma. Více informací je dostupných na www.tuningsraz.cz .

O všech srazech a aktuálních srazech vás budeme informovat každý pátek v Pozvánce na víkend.

 

Jiří Juránek
redakce@autodoplnky.cz
Foto: Autor

 

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek