Tuning REDAKCE

Čtyři nové koncepty Up (02.03.2012)

NOVINKY – Malý model je pro koncern Volkswagen důležitý. Ženevský autosalon přivítá čtyři nové koncepty malého Up! Vedle kabrioletu Golf GTI a Polo GT Blue. Návštěvníci se mohou těšit na Swiss Up!, Winter Up!, X Up! A Cargo Up! Čtyři nové verze pro různé zákazníky. Volkswagen věří, že nové modely budou mít na autosalonu úspěch.

Swiss Up! má být poděkováním organizátorům autosalonu v Ženevě. Červená barva se shoduje se základní barvou švýcarské vlajky, nechybí ale porcelánově bílá barva na zpětných zrcátkách a pokličkách kol. Interiér je také v červenobílé kombinaci, nechybí kožený pás na předních sedadlech, ve kterém mohou pasažéři ukrýt slavný švýcarský armádní nůž.

Winter Up! je rozšířenou verzí konceptu Cross Up!, který jsme viděli loni na frankfurtském autosalonu. S držáky na snowboard působí velmi mladistvě, za což ale může i bílá barva kombinovaná s modrou barvou Malibu. Vyšší světlou výšku doplňuje zakrytování podvozku. Nosič na střeše pojme až čtyři snowboardy a šest párů lyží.

Stejně jako Winter Up! Také X up! je postaven na konceptu Cross Up! Zde se představuje se střešním boxem, ve kterém najdeme zabudována vyhledávací světla. Příchuť dobrodružných cest navozuje i oranžový lak automobilu.

Čtvrtou studií je Cargo up! Ten je třídveřový a aspiruje na to, aby se stal miláčkem poslíčků s pizzou. Má 1 400 litrů objemu zavazadlového prostoru. Místo řidiče je od nákladového prostoru odděleno plexisklem. Volkswagen prozradil, že Cargo Up! Může dosáhnout maximální rychlosti 160 km/h, kombinovaná spotřeba bude činit 4,5 l/100 km.

Dopřejte svému vozu údržbu s výrobky SONAX - se slevou 20%.

-jj-
Foto: Archiv


 

Čtyři nové koncepty Up

 

Čtyři nové koncepty Up

 

Čtyři nové koncepty Up

 

Čtyři nové koncepty Up

 

Čtyři nové koncepty Up

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek