Tuning REDAKCE

Další pecky ze Super Bowl (07.02.2011)

NOVINKY – Super Bowl je vlastně sportovní svátek, jde totiž o finále v americkém fotbalu. O vítěznou trofej se utkali Pittsburgh Steelers a Green Bay Packers. Pro automobilové fanoušky však americký fotbal není tolik zajímavý jako fakt, že televizní stanice Fox rok co rok organizuje největší akci televizní reklamy. A jsou to právě automobilky, které rády zaplatí za nejdražší vysílací čas televizních programů. Jen loni připoutal Super Bowl k obrazovkám na 150 milionů diváků.

Vášeň pro americký fotbal je za oceánem obrovská. Například v jedné z pittsburgských nemocnice se na porodnici miminka balí do pokrývak barev klubu Steelers. Hřiště Dallas Cowboys v texasském Arlingtonu s nejlepšími týmy zajistí největší sledovanost roku. Každý, kdo chce v tomto vysílacím čase inzerovat, musí zaplatit. Půl minuty na stanici Fox v tomto roce přišel inzerenty na 3 miliony dolarů. Zájem o reklamní prostor je přitom nebývalý, už v polovině září Fox hlásil prodej 90% dostupného času pro reklamy.

Finále amerického fotbalu se odehrálo včera. My pro vás máme výběr několika reklam, které by vás mohly zaujmout. Mezi nimi nápady jistě kraluje Suzuki, Hyundai i Mercedes-Benz, který se na stanici Fox letos objevil vůbec poprvé.

Vyberte si z rozsáhlé nabídky náhradních dílů na všechny vozy.

-jj-
redakce@autodoplnky.cz
Foto: Archiv

 

 

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek