Tuning REDAKCE

Dámský Mustang na SEMA (22.05.2012)

TUNING – Rozmanitost ve světě automobilů je často důvodem nových a nových konceptů, které si každoročně můžeme představit na velkých autosalonech. Tuningovým veletrhům dlouhodobě vládne americká SEMA Las Vegas, kde představí ženský tým svou vizi Fordu Mustang. Projekt vzniká v rámci programu rovnocennosti pohlaví a nutnosti rovných podmínek pro muže i ženy přímo u Fordu. Do akce se zapojil i Businesswomen´s Network SBN veletrhu.

Moderní trend je obsazovat ženy do vedoucích pozic. Nejinak tomu je v případě Fordu. Tři designérky z Fordu pracovaly společně s Theresou Contreras z SBN na třech designových návrzích Fordu Mustang GT – modelovém roku 2013. Všechny návrhy budou zítra 23. května zveřejněny na webu a lidé si budou moci vybrat, který z nich bude zrealizován. Vítězný koncept bude vyhlášen 5. června.

Vítězný projekt bude vznikat během léta ve společnosti SIM Source Interlink Media, která je také partnerem projektu. Jakmile bude Mustang GT hotový, bude přihlášen do aukce fondu SEMA Memorial Scholarship. „Jsme velmi nadšeni, že můžeme sponzorovat Mustang pro SEMA Las Vegas v takovém projektu,“ řekla Sherry Kollien o spolupráci Fordu a SBN.

Podle ní se díky projektu ukáže, že i ženy mají vkus a dokáží vymyslet působivý design sportovních aut. Možnost se realizovat tak doplní statistickou informaci, že o koupi automobilu v rodině z více než padesáti procent rozhoduje žena. Jak bude finální verze Mustangu vypadat, zatím nevíme. Zatím se musíme spokojit s prvními třemi fotografiemi.

Dostupné informace hovoří, že půjde čistě o design, výkon v projektovém modelu řešen nebude.

Posviťte si na cestu žárovkami Osram za nejlepší cenu na internetu.

-jj-
Foto: Archiv

 

 

Dámský Mustang na SEMA

 

Dámský Mustang na SEMA

 

Dámský Mustang na SEMA

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek