Tuning REDAKCE

DB9 Volante od Mansory (25.01.2008)

DB9 Volante od MansoryTUNING – Aston Martin DB9 se dočkal pozornosti úpravce Mansory, který změnil vzhled vozu líbivými liniemi respektující původní design a zaměření. DB9 je jeden z nejluxusnějších vozů na trhu a jako k takovému musela firma Mansory přistupovat. Elegantní design předního spojleru s pěti břity kontrastuje s maskou chladiče a novými světly do mlhy umístěnými netradičně několik centimetrů od předních podběhů.

Designéři z Mansory si nevšímali úprav motoru, ovšem věnovali pozornost úpravě brzdového systému. Nově tak na Astonu můžeme vidět systém Brembo s šesti a čtyř pístkovými brzdiči. Nové brzdy skrývají dvaceti palcové elektrony obuté v pneumatikách o rozměrech 255/35 vepředu a 285/30 vzadu. Nový je i podvozek, který snižuje světlou výšku vozu o 25 milimetrů. Celkový aerodynamický vzhled doplňuje zadní spojler s difuzorem a novými koncovkami výfuku.

Fascinující design exteriéru pokračuje uvnitř vozu, kde se mísí jen ty nejlepší materiály. Alcantara je zde doplňována karbonovými vlákny a javorovým dřevem. Je vidět, že volba dřeva byla trefou do černého, neboť v kombinaci s alcantarou vytváří neskutečně harmonický celek.

Sedadla jsou vyvedena v černo béžové barevné kombinaci a samozřejmě v kůži. Béžovou kůži najdeme také ve výplních dveří a na volantu. Přepracované jsou také pedály.

Mansory coby úpravce britských elegánů Bentley, Rolls Royce  a Aston Martin opět dokázal, že ví, jak z dokonalých věcí udělat ještě dokonalejší.

-jj-
redakce@autodoplnky.cz
Foto: Archiv

 

DB9 Volante od Mansory

 

DB9 Volante od Mansory

 

DB9 Volante od Mansory

 

DB9 Volante od Mansory

 

DB9 Volante od Mansory

 

DB9 Volante od Mansory

 

DB9 Volante od Mansory

 

DB9 Volante od Mansory

 

DB9 Volante od Mansory

 

DB9 Volante od Mansory

 

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek