Tuning REDAKCE

Dopravní nehody z naschválu (27.03.2012)

NOVINKY – Zatímco se v Čechách již několikátý den česká média živí politickou sebrankou a jejich vydařenými lobisty, našli jsme pro naše čtenáře další odstrašující případ lidské zloby, nestability racionálního myšlení některých řidičů a samozřejmě nebezpečí na silnicích kdekoliv ve světě. Náš příběh se ovšem odehrává v mnohem větší zemi, v Brazílii a jde o naprosto bláznivý incident.

Reportéři z Brazílie říkají, že podle policejní zprávy, k incidentu došlo letos 23. února. Všechno začalo tím, že žena řídící Fiat Palio Adventure uřízla motocyklistu na červené. Nedala mu na křižovatce přednost. Od této chvíle se děj jakoby přenesl do neuvěřitelné epizody televizního filmu. Motorkář sledoval vůz a na další křižovatce došlo ke slovnímu střetu. Naštvaný motocyklista kopl do blatníku Fiatu, čímž pravděpodobně pokládal celou situaci za vyřešenou.

Nicméně, když míjel přední část Fiatu, žena se asi rozhodla, že chyba není na její straně a na motorkáře najela. Ten i s motorkou spadl. Zde by klidně mohl příběh končit. Jenže jsme teprve v půlce.

Motorkář vstal a namířil k Fiatu, těžko hádat, co měl v úmyslu, ale stále se zdá, že měl chladnější hlavu než řidička, která do muže najela svým vozem. Ten se chytil kapoty a zrcátek. Následně žena namířila s mužem přes silnici k řadě stojících automobilů.

Nějakým zázrakem nedošlo ke zranění. Je až neuvěřitelné, že i po tomto útoku motocyklista neztratil hlavu a okamžitě vyndal ženě klíčky ze zapalování. Těžko se dohadovat, jestli by žena našla sílu k dalšímu útoku.

Zatímco celá Česká republika na internetových diskusích řeší pražskou mafii a vztah politiků k ní, to základní všem uniká. Na silnicích je nebezpečno, a mohou za to nejen psychopati za volantem, ale i stav českých silnic a nedostatečná kontrola situace českými policisty. Můžeme věřit, že si za volantem uvědomíme, že to plechové před námi není další auto, ale prodloužené ruce člověka, který může mít velmi dobrou, ale i špatnou náladu a stejně tak může mít 2,5 promile alkoholu v krvi.

Vyberte si z nabídky homologovaného denního svícení.


-jj-
Foto: Archiv

 

Dopravní nehody z naschválu

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek