Tuning REDAKCE

DS5 míří na Facebook (24.06.2011)

NOVINKY – Citroën bude nový DS5 diskutovat se zákazníky na Facebooku. Francouzská automobilka dá dnes po poledni všem fanouškům Citroënu se zeptat projektového manažera DS5 Pierre Monferriniho, designového manažera Andyho Cowella a designéra modelu DS5 Frédérica Soubirou téměř na cokoliv. Panelová diskuse se uskuteční v budově Citroënu C-42 na Champs-Elysées v Paříži.

Nový crossover DS5 tak bude vůbec prvním Citroënem, pro který firma připravila takovou formu marketingu. Live-video web-chat umožní novinku přiblížit potenciálním zákazníkům, svou příležitost jistě vytuší i řada motoristických novinářů. „Šance hovořit z první ruky s designérským týmem, který za celým vozem stojí, je fantastická možnost pro celou veřejnost. Doufám, že všichni uvidí, s jakou vášní dokáží designéři o našich vozech hovořit,“ sdělila Linda Jackson, ředitelka Citroënu ve Velké Británii.

Modely DS3 a DS4 už se zabydlují i na českém trhu. Model DS5 vychází z řady C5 a byl představen poprvé na autosalonu v Číně letos na jaře. DS5 je 4,52 metrů dlouhý, 1,85 metrů široký a 1,5 metrů vysoký.

Hlavním parametrem při výběru vozu, jakým je DS5, je styl a detaily. Při pohledu do interiéru každému velmi rychle dojde, že Citroën s modely DS míří mezi elitu. Velmi důležitý je v tomto případě i fakt, že Citroën zatím představuje pouze hatchbacky. Dokonce i DS5 existuje jen ve verzi kombi. Díky tomu má zavazadlový prostor o objemu 465 litrů. Nicméně z této skutečnosti lze usuzovat, že koncept Metropolis bude vyroben, neboť DS5 v sedanu by jako malý Metropolis opravdu vypadal.

Do evropských showroomů by se DS5 mohl dostat na konci tohoto roku. Cena zatím nebyla zveřejněna.

Nebrzděte nadoraz - brzové kotouče Zimmermann pro Vaše bezpečí.

-jj-
Foto: Archiv


DS5 míří na Facebook

 

DS5 míří na Facebook

 

DS5 míří na Facebook

 

DS5 míří na Facebook

 

DS5 míří na Facebook

 

DS5 míří na Facebook

 

DS5 míří na Facebook

 

DS5 míří na Facebook

 

DS5 míří na Facebook

 

DS5 míří na Facebook

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek