Tuning REDAKCE

Duster od Giacuzza (03.06.2011)

TUNING – Motoristé v České republice milují luxusní vozy a ve velkém nakupují ty levné. Ulice jsou zaplněny íčky od Hyundaie, Sparky od Chevroletu a Dustery od Dacie. Dacia Duster se dočkala i pozornosti tuningových specialistů Eibach a Giacuzzo Design. Ti společnými silami vytvořili tuningový balíček pro rumunské SUV.

Zatímco Duster by si zasloužil naprosté přepracování interiéru, obě firmy se rozhodly pro úpravu exteriéru. Majitelé Dusteru i ti, kteří si ho teprve chtějí koupit, se tak mohou těšit na obrovská dvaceti palcová kola, chromované rámy a nové výfuky.

Společnost Eibach vůz vybavila novými pružinami Pro-Kit Performance, které snižují výšku vozu o 30 milimetrů. Kromě celkové snížení poskytují větší stabilitu vozu. Giacuzzo Design pak ke snížení vybral kola o velikosti dvacet palců. Jde o typ Shark od Alutecu. Kola jsou obuta v pneumatikách Michelin Pilot Sport PS2 o rozměrech 245/35. Jestli se kola na auto hodí či ne, na to si musí odpovědět každý sám.

Tuningový paket obsahuje i nerezové doplňky v podobě bočních prahů a předního ochranného rámu. Přední ochranný rám byl údajně vyroben s maximálním důrazem na ochranu chodců. Zadní spoiler pak zdobí „difuzor“ se dvěma koncovkami výfuku.

Cena úpravy nebyla zveřejněna.

Nářadí YATO - pro profesionály i kutily.

-jj-
Foto: Archiv


 

Duster od Giacuzza

 

Duster od Giacuzza

 

Duster od Giacuzza

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek