Tuning REDAKCE

Essen Motor Show začíná (23.11.2005)

Dvěma dny pro novináře a odbornou veřejnost dnes začíná Essen Motor Show – svátek všech tunerů a mekka milovníků úprav a naleštěných miláčků. Essen Motor Show 2005 nabízí bohatý program plný inovací a návštěvníci se mají opravdu na co těšit. Náš tým vyrazil dnes brzy ráno do německého Essenu, kde se chystá pořídit zajímavé fotografie a zajistit ještě více novinek pro náš e-shop. Už v pondělí se můžete těšit na rozsáhlou fotogalerii.

Silné motory, burácející výfuky, úžasná muzika, super design karosérií a mnohem více čeká na návštěvníky Messe Essen. Koná se zde totiž třicátý osmý ročník úspěšného autosalonu Essen Motor Show, na který se tuningové firmy dostatečně připravovali. Letos čeká účastníky vedle sportovních a upravených vozů také klasiky a oldtimery. Celkem se na autosalon přihlásilo přes 570 vystavovatelů z celého světa.

Výstava je otevřena do čtvrtého prosince denně od 10 do 18 hodin, o víkendech pak od 9 do 18 hodin.

Dospělý zaplatí za vstupné 16 euro, skupina 20 lidí – žáků a studentů 14 euro, děti od 8 do 16 let 12 euro a děti do osmi let věku mají vstup na autosalon zdarma. Mezi patnáctou a osmnáctou hodinou je vstupné sníženo na 10 euro a pro mladé do šestnácti let věku na 7 euro. Katalog Essen Motor Show lze pořídit za 3 eura.

Náš tip: Hala 7 – PimpLive
Pokud jste si oblíbili show na MTV, kde bláznivá grupa tuní automobily v tom nejlepším stylu, pak si nenechte ujít akci PimpLive, kde tým Low Stylez Custom představí v hale 7 tunění na živo.

Jiří Juránek
redakce@autodoplnky.cz
Foto: Archiv

Essen Motor Show

Essen Motor Show

Essen Motor Show

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek