Tuning REDAKCE

Extrémní Audi TT od B&B (14.03.2007)

Extrémní Audi TT od B&BTUNING – Nová generace Audi TT doslova uhranula tuningovým úprav cům, kteří mají plné ruce práce s vymýšlením nových designů nárazníků a dalších řešení, které vylepší jak karoserii tak pohonnou jednotku. Posledním počinem je napříkladu úprava od firmy Ravasciore, která dala novému TT tvář supersportovní R8. Ovšem německá firma B&B také exceluje a dala novému TéTéčku 500 koní a zrychlení z nuly na stovku za méně než 4,2 vteřiny. Koncept se jmenuje Audi TT „Edition R“ a je velice podobné eR osmičce. Bohužel úpravce nezveřejnil fotografie.

Celá úprava byla řízena jediným cílem: dosáhnout maximální rychlosti 300 km/h a stát se tak členem klubu „300“. Kompletně nově vyvinuté turbo s vnitřním chlazením bylo napasováno na 3,2 litrový šestiválec za stejným účelem jako nový systém nasávání vzduchu nebo přeprogramování elektroniky a nový výfukový systém se závodním katalyzátorem. Výsledkem je zrychlení z nuly na dvě stě km/h za 12,5 vteřin a pokoření tří set kilometrové hranice se odehrává za 39,2 vteřiny. Maximální rychlost se vyšplhala na hodnotu 320 km/h.

Pro zkrocení silných koní pod kapotou byly na přední nápravy namontovány osmipístkové brzdiče a pro lepší stabilitu kompletní sportovní podvozek. Nejlepší současný vůz automobilky Audi – R8 nabízí aerodynamické line a podobné provází také projekt Edition R. Kvůli exkluzivnímu designu a zpracování nabízí firma kola o velikosti 19 a 20 palců. Cena kompletního vozu by měla začínat na 89 950 €.

-jj-
redakce@autodoplnky.cz
Foto: Archiv

 

Extrémní Audi TT od B&B

 

Extrémní Audi TT od B&B

 

Extrémní Audi TT od B&B

 

Extrémní Audi TT od B&B

 

Extrémní Audi TT od B&B

 

Extrémní Audi TT od B&B

 

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek