Tuning REDAKCE

Ferrari 458 Italia – čínský drak (11.04.2012)

TUNING – Ferrari vytvořilo speciální edici modelu 458 Italia pro výročí dvaceti let působení v Číně. Limitovaná edice byla vytvořena pouze pro nejlidnatější zemi a bude vyrobena jen ve dvaceti exemplářích. Automobil zaujme především barvami a samolepkami draka-koně, o kterém hovoří jistá legenda. Oslava dvacetiletého výročí může začít.

Karoserie se dočkala naprosto nového laku s názvem Marco Polo Red, která byla speciálně vyvinutá pro tento model. Nová kola jsou lakována zlato oranžovou barvou, stejnou barvu najdeme také na lemování pruhu, který se táhne přes celou karoserii.

V interiéru se můžeme těšit na čínsky nadepsané tlačítko start a samozřejmě nechybí plaketa speciálního modelu na přístrojové desce. Každé z 20 vozů tak bude jedinečných díky destičce s pořadovým číslem.

Ferrari kromě strohých informacích o nové edici prozradilo o záměru vybudovat první stálou výstavu automobilů mimo území Maranella. Ferrari tak uvidíme také v Italia Center v Šangaji ve World Expo Park, a to už během několika příštích týdnů.

Výstava, která bude trvat tři roky nabídne nejlepší kolekce z muzea v Maranellu v pěti tématech: Ferrari v Číně, Zelená technologie, Výrobek, Design a Závod. Limitovaná edice Ferrari se v premiéře objeví právě na otevření této výstavy. Zároveň bude možné čínskou Italii vidět na autosalonu v Pekingu.

Nebrzděte nadoraz - brzové kotouče Zimmermann pro Vaše bezpečí.

-jj-
Foto: Archiv


 

Ferrari 458 Italia – čínský drak

 

Ferrari 458 Italia – čínský drak

 

Ferrari 458 Italia – čínský drak

 

Ferrari 458 Italia – čínský drak

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek