Tuning REDAKCE

Ferrari FF by Novitec Rosso (03.07.2012)

TUNING – Německá tuningová společnost Novitec Rosso se pustila do úprav Ferrari FF. Vznikla tak ultimativní verze oblíbeného čtyřsedadlového praktického Ferrari. Novitec Rosso z celé úpravy vyzdvihuje karbonový aerodynamický kit, ultra-lehká kola a navýšení výkonu o 42 koní. Čtyřkolka z Maranella se tak může chlubit výkonem přes sedm set koní.

V exteriéru si asi každý nejdříve všimne velkého kontrastu černých doplňků a žlutého laku. Pozornosti neuniknou ani 21 a 22 palcová kola. Úpravy karoserie byly finalizovány ve větrném tunelu pro dosažení maximální účinnosti. Pro dosažení maximálního efektu pak tuner zvolil pro vylepšující díly karbon, který zajistil nepřílišné zvýšení váhy vozu.

Lízátko předního spoileru namontované na sériovém nárazníků redukuje vzduch na přední nápravě. Pro zajištění optimální aerodynamické rovnováhy využil Novitec střešního spoileru a difuzoru. Novitec kromě toho nabízí i boční prahy z karbonu a zatmavená zadní světla. Karbon najdeme i na zpětných zrcátkách.

Novitec Rosso připravil sadu nových kol. Jednadvaceti palcová kola vepředu obouvají pneumatiky o rozměrU 255/30. Dvaadvaceti palcová vzadu potom pneumatiky o rozměru 315/25. Tuner tvrdí, že výměna kol zlepšuje ovladatelnost a stabilitu. Podvozek byl upraven pouze pružinami.

Dodatečných dvaačtyřicet koní výkonu zajišťuje 6,3 litrovému dvanáctiválci celkový výkon 702 koní. Maximální rychlost po úpravě činí 340 km/h, Novitec Rosso Ferrari je tedy rychlejí oproti sériové veri o 5 km/h.

V interiéru čeká Novitec Rosso na zákazníky. Je ochoten jim upravit interiér dle přání zákazníka. Pro tyto účely má připravené materiály jako je kůže, alcantara a karbon.

Cena úpravy nebyla zveřejněna.

Kalkulátor povinného ručení.

-jj-
Foto: Archiv


 

Ferrari FF by Novitec Rosso

 

Ferrari FF by Novitec Rosso

 

Ferrari FF by Novitec Rosso

 

Ferrari FF by Novitec Rosso

 

Ferrari FF by Novitec Rosso

 

Ferrari FF by Novitec Rosso

 

Ferrari FF by Novitec Rosso

 

Ferrari FF by Novitec Rosso

 

Ferrari FF by Novitec Rosso

 

Ferrari FF by Novitec Rosso

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek