Tuning REDAKCE

Focus ST od MS Design (20.12.2006)

Focus ST od MS DesignTUNING - Zatímco většina tuningových firem nabízí své úpravy jako individuální pro každého svého zákazníka, firma MS Design pravděpodobně uchvátila svými výrobky a cenou automobilku natolik, že Ford začal prodávat paket od MS Design jako volitelnou přímo v autosalonu. V tuningovém světě jev málokdy vídaný. Pokud již se jedná o rozsáhlejší dílo, většinou tuningová firma vydává vůz za svůj, jako je tomu v případě Carlssonu nebo Brabuse. Ovšem MS Design se trefila v případě modelu Focus ST do černého.

Nenápadný hatchback v sobě skrývá 225 koní, které s vozem doslova dělají divy. Focus ST je nekorunovaným králem ostrých hatchbacků a jeho ovladatelnost je natolik ve světě motoristů známá, že současný model v oranžové barvě je velice vyhledávaným artiklem. V tmavě modré je fádnější, v černé zase sexy, ale přesto neztrácí ze své nenápadné atraktivity. MS Design tuto atraktivitu okořenil spojlerovým paketem, který ač je to kupodivu stále zanechává dojem lehce přehlédnutelného vozu.

Přední spojler ladí s liniemi vozu, zadní se chlubí difuzérem. Pozornější pozorovatelé si všimnou střešního spojleru. Ovšem nejviditelnější změnou vozu jsou dvaceti palcová kola, která vozu propůjčují nezaměnitelný design. Díky kolům a novému podvozku se může Focus ST radovat s nižší světlé výšky, v tomto případě bylo snížení podvozku možné o celých 15 milimetrů.

Tuning motoru zde nebyl ani potřeba. Navíc by zvedl optickému paketu cenu, která je už dnes velice vysoká. Za kompletní sadu si totiž zákazník zaplatí něco přes pět tisíc eur.

-jj-
redakce@autodoplnky.cz
Foto: Archiv

 

Focus ST od MS Design

 

Focus ST od MS Design

 

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek