Tuning REDAKCE

Ford Airstream Concept (12.01.2007)

Ford Airstream ConceptNOVINKY – Ford letos nepřestává před stavovat. Dlouhá limuzína Interceptor, nyní obrovský van aerodynamických tvarů. U Fordu vědí, kde jsou jejich kořeny a také vědí, že miliardové propady jim nezabrání být tou značkou, kterou byla kdysi. Pro všechny cestovatele je tu koncept Airstream, který je designovou lahůdkou pro všechny milovníky dlouhých cest po Route 66. Už tu byl VW Bus, byl tu Harley Davidson, ale nyní je tu Airstream a pokud má alespoň nějakou šanci dostat se do výroby, miliony lidí jezdících ve Vinnebagu začnou uvažovat.

Airstream je futuristickou vizí, která jasným jazykem představuje to, co znamená být pro něco nadšeny. Bravurní hliníková karoserie představuje líbivou symetrii a nekonvenční dveře na straně auta pouze dokazují neotřelost automobilových designérů. Příď vozu v chromu a pak obrovské čelní sklo. To je naprosto dokonalá módní designovka velice podobná trendům moderních kuchyní. Ovšem vedle karoserie je nutno spílat interiéru. Tak například kamerový systém, který je bezdrátový ukazuje obraz na 360 stupňovém LED monitoru, který má na svědomí DynaScan.

Nebo se stačí podívat na sedadla. Ta vypadají spíš jako vejce, ale jsou natolik uzpůsobena lidskému tělu, že v nich sedět, znamená údajně největší komfort při jízdě, který kdy byl vytvořen. Velký důraz zde byl kladen zejména na konektivitu s elektronikou a opravdovému luxusu při cestování, včetně praktických odkládacích boxů.

Nevíme, jak vy, ale my chceme, aby byl vyroben.

-jj-
redakce@autodoplnky.cz
Foto: Archiv

 

Ford Airstream Concept

 

Ford Airstream Concept

 

Ford Airstream Concept

 

Ford Airstream Concept

 

Ford Airstream Concept

 

Ford Airstream Concept

 

Ford Airstream Concept

 

Ford Airstream Concept

 

Ford Airstream Concept

 

Ford Airstream Concept

 

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek