Tuning REDAKCE

Ford Mustang GT FMJ (20.03.2007)

Ford Mustang GT FMJTUNING - Opět bílá. Americký kult objevil bílou barvu již před několika lety, Evropa ctí bílou barvu zejména letos. Ford Mustang GT v bílé barvě je monumentálním automobilem, který v úpravě firmy FMJ získal velice agresivní vzhled. Říká se, že v jednoduchosti je krása a toto rčení splňuje tento Mustang do poslední tečky.

Pod kapotou GéTéčka je 4,6 litrový osmiválec, který nabízí výkon 320 koní. S nastavením od FMJ dokáže americký kůň zdolat stovku za méně než pět vteřin. Ovšem motor nebylo to podstatné, co tuningovou firmu v tomto případě zajímalo. Obecně se o novém Mustangu ví, že nemá moc přijatelné nastavení podvozku. O kompletní přestavbu se zde postarala firma H&R. Každý si tak díky stavitelnému podvozku může nastavit ideální tuhost. A výměnou prošly nejen pružiny, ale také tlumiče a stabilizátory. Celkově byl Mustang snížen o 25 milimetrů.

Bílé lakování vozu trochu maskuje nový spojler nárazníku nebo prahy, ovšem rozšířených zadních blatníků hned za dveřmi si všimne každý. Stejně tak nového křídla nebo skleněné střechy od firmy Webasto. V zadním spojleru pak můžeme obdivovat dvě chromové koncovky výfuku. Karoserii sekundují dvaceti palcová kola OZ Superleggera s pneumatikami 275/35 vepředu a 315/35 vzadu. Dokonalý pohled je pak na brzdový systém Bear Break Extreme plus vepředu a EradiSpeed Plus vzadu.

Interiér se dočkal koženého čalounění a luxusního pojetí přístrojové desky. Cena vozu nebyla stanovena.


-jj-
redakce@autodoplnky.cz
Foto: Archiv

 

Ford Mustang GT FMJ

 

Ford Mustang GT FMJ

 

Ford Mustang GT FMJ

 

Ford Mustang GT FMJ

 

Ford Mustang GT FMJ

 

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek