Tuning REDAKCE

Fun Tuning Car Wars (2004-07-19) (19.07.2004)

loga/autoklubFun Tuning Car Wars

Ani mráček na nebi. Start z domu o půl sedmé ráno a už o půl osmé teploměr ukazuje 19 stupňů. Po „žádném létě“ to vypadá, že přece jen na poslední chvíli nějaké přijde. A během cesty za nedlouho ukazatel naměřil 46 stupňů celsia teploty vozovky. Sundat v tomhle počasí střechu bez pokrývky hlavy znamenalo úžeh, úpal, spálená ramena i obličej. Panenský Týnec hostil Fun Tuning Car Wars a letiště se ukázalo být nejlepším místem pro pořádání tohoto srazu. Oproti očekávání se na místě objevila řada nových vozů vedle starých harcovníků objíždějících většinu srazů.

Uvítací výbor od každého inkasoval 150 korun za vlezné a opět přidal „neprodaný“ výtisk časopisu Tuning Magazine. Pořadatelé připravili parkoviště jak pro neladěné, tak upravené vozy, což se ukázalo jako výborný nápad, pomineme-li opět účast některých „paštik“, které by na srazu neměly co dělat. Kempující návštěvníci se mohli „rozplácnout“ na travnaté ploše. Stánky s prodejci a občerstvením pak obléhali celou plochu. Stejně jako tuningové vozy.


Na programu byly neoficiální sprinty, závody dragsterů, motokáry, volba nejlepšího upraveného vozu, soutěž o nejlepší noční tuning, vyhlídkové lety či vystoupení skupiny U2 Revival.

Mezi upravenými vozy se vyskytovala řada výborně zpracovaných automobilů, mezi kterými se pyšnil bílý chameleon Ford Mondeo, oranžová Toyota Celica nebo AC Cobra. Na chromem ověšené tříkolce přijel další účastník. Jeho povoz sklidil úspěch a tak precizně „udělaný“ motor nemají ani majitelé VW Brouk. Pod řidítky si mohli účastníci srazu všimnout baseballové pálky, která byla stylově uložena v koženém pouzdře (viz. fotogalerie).


Tuning párty ovšem byla vedle nádherných vozů také přehlídkou nádherných žen a díky azurovému počasí se bylo vedle „zpocených“ chlapů na co koukat. Sraz v Panenském Týnci dokázal, že také srazy s malým jménem mohou přilákat řadu zajímavých úpravců a spoustu zvědavých diváků.


Jiří Juránek
redakce@autodoplnky.cz
Foto: Autor

 

mask/orange_ctverec  Pár obrázku z Fun Tuning Car Wars 2004

     
     


Kompletní fotogalerii naleznete ZDE

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek