Tuning REDAKCE

Fun Tuning Car Wars (18.07.2005)

Fun Tuning Car WarsPořadatelé Fun Tuning Car Wars mají stoprocentně podepsanou smlouvu s čarodějem počasí. Ten totiž opět dal nepříznivě tvářícímu se dni do vínku dostatek slunečních paprsků, a tak se všichni návštěvníci Fun Tuning Car Wars mohli těšit z ucházejících podmínek. Oproti loňskému roku se zdál být pařák úplně stejný. Letiště v Panenském Týnci je dostatečně velký prostor pro stovky upravených vozů, kterých oproti loňsku přijelo mnohem více. Uvítací výbor tentokrát za stopadesát korun nabídl samolepku, kapesní WD40 a nějaké letáky. Pořadatelé automaticky naváděli po vjezdu vozy na parkoviště diváků, což jsem zdaleka nepochopil, ale vzhledem ke znalostem z loňského roku, jsem ihned uhnul do leva a jel cestou na výstavní plochu. Příjemné prostory letiště opět umožnily řadám tunerů kempovat za slušných podmínek a už v devět ráno se na několika místech grilovalo.

V programu nechyběly neoficiální sprinty, pak závody ve sprintu, závody dragsterů, motokáry, volba nejlepšího upraveného vozu, soutěže o nejlepší zvukovou aparaturu. Pro zájemce byly k dispozici také vyhlídkové lety po okolí Panenského Týnce.

Co se týče úprav, na place byla spousta krásných vozů, ale také spousta vozů, které byly naprostým výsměchem tuningu. Přijela trojka Opelu Speedsterů, čtveřice AC Cober, nechyběla eskorta Maxi Pervers s dalším Hovadem, tentokrát s jedničkovým Golfem. Axon Tuning s Octavii předvedl způsob, jak by se měly úpravy dělat. Nechyběl obdivovaný trojkový golf v chromu, kůži a s měňavkou. Opět se zde objevila chromem ověšená tříkolka, který baseballovou pálku ukrytou v koženém pouzdře z loňského roku vyměnil za kulovnici.

Ačkoliv jsem nebyl na celém srazu, protože jsem si nenechal ujít Retro Prague, sraz byl vydařený až na malou drobnost, která mě naprosto dostala a vlastně i jako člověka urazila. Při stravování dvou grilovaných párků jsem si přisedl k naprosto ožralým chlápkům, kteří otravovali svými kecy zmrzlinářku Šárku (alespoň tak ji oslovíčkovali). Po odchodu jsem se dohadoval, že se v klidu vyspí a bude klid. Při cestě na sprinty však jeden z těch chlápků stál se svým supernatuněným modrým favoritem v příkopu a blbě se chechtal, co se mu to vlastně přihodilo. Nechci moralizovat, ale k smrti bych si přál, aby takoví jako tenhle dostal přes hubu hned, jak sedne opilej do vozu.

Jiří Juránek
Redakce@autodoplnky.cz
Foto: Autor

 

Fun Tuning Car Wars  Pár obrázků z Fun Tuning Car Wars

Fun Tuning Car Wars Fun Tuning Car Wars Fun Tuning Car Wars
 
Fun Tuning Car Wars Fun Tuning Car Wars Fun Tuning Car Wars
 
Fun Tuning Car Wars Fun Tuning Car Wars Fun Tuning Car Wars
 
Fun Tuning Car Wars Fun Tuning Car Wars Fun Tuning Car Wars
 
Fun Tuning Car Wars Fun Tuning Car Wars Fun Tuning Car Wars


Kompletní fotogalerii naleznete ZDE

 

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek