Tuning REDAKCE

Geiger Hummer (16.05.2006)

Geiger HummerTUNING - Geiger vytvořil pro texasské rangery vůz, který se pyšní brutálním výkonem sedmi set koní.  Pokud tato informace nikoho neuchvátí, tak pak jistě bude velice těžké věřit tomu, že třítunový kolos se z nuly na stovku dostane za 6,5 vteřin.

Klasický texasský šerif si tak nyní může naprosto neomezeně užívat dokonalosti v podobě 700 koňských sil druhé generace Hummeru. Služební vůz americké policie se tak dostává do opravdu přitažlivých rovin. Pod mohutnou kapotou si vrčí sedmilitrový kompresorový osmiválec s maximálním točivým momentem 904 Nm. Černobílý krasavec tak dosahuje elektronicky omezené maximální rychlosti 250 km/h. Vůz se dočkal nového kompresoru, chlazení, speciálních pístů a vačer a seřízení elektroniky.

Litá kola mají 28 palců a obouvají pneumatiky o rozměrech 325/35. Celkově je vůz snížen o 105 milimetrů. Nové tlumiče a stabilizátory napomáhají vozu dokonalou přilnavost v zatáčkách i při vysokých rychlostech. O zastavení obřího humříka se starají 380 milimetrové kotouče a osmipístkové brzdiče na přední nápravě.

Policisté ve státech mají o motivaci postaráno. Bohužel nemáme informace, kolik podobných vozů budou Texas Rangers používat. „Naštěstí“ nám chybí také informace, za kolik Geiger tento vůz vyrobil.

-jj-
redakce@autodoplnky.cz
Foto: Archiv


 

Geiger Hummer

 

Geiger Hummer

 

Geiger Hummer

 

Geiger Hummer

 

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek