Tuning REDAKCE

Gemballa GT65R (16.03.2006)

Gemballa GT65R 0 Avalanche EvoTUNING – O modelu Gemballa GTR 650 Avalanche jsme si již představili. Ovšem nyní se objevila v krvavě oranžové barvě. Avalanche je postavena na základně 997 Carrera firmou Gemballa, která sídlí v Leonbergu v Německu. Model zůstal nezměněn, ovšem barva dokázala vozu neuvěřitelně zvednout sebevědomí.

Vůz se vedle exteriéru chlubí také extravagantním interiérem, dvacetipalcovými černými elektrony. Kola jsou obuta v pneumatikách Michelin o rozměrech 235/30 vepředu a 325/25 vzadu. Pokud se vrátíme do interiéru, nalezneme stylově vybarvené okruží přístrojů na přístrojové desce. Volant se po vzoru karoserie dočkal také oranžovo černé kombinace, pedály jsou hliníkové a konzoli doplnilo stylové tlačítko startu.

Pod kapotou je 3,6 litrové Biturbo hřmící výkonem 650 koní a točivým momentem 820 Nm. Na dvou set kilometrovou rychlost se Avalanche dostane za 11,2 vteřin. Není pochyb, že narostla také maximálka. Usadila se na hodnotě 335 km/h.

Evo disponuje leošími brzdami a tlumiči. Speciální provedení systému tlumičů bylo zkalibrováno a vybaveno lepšími nápravami a setem stabilizátorů. Na přední nápravě najdeme osmipístkové brzdiče, které koušou do 380 mm perforovaných kotoučů, na zadní potom čtyřpístkové brzdiče okusující kotouče o velikosti 345 mm.

Cena zatím nebyla stanovena.

-jj-
redakce@autodoplnky.cz
Foto: Archiv

 

Kompletní fotogalerii naleznete ZDE

 

Gemballa GT65R 0 Avalanche Evo

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek