Tuning REDAKCE

Gemballa GT65R (16.03.2006)

Gemballa GT65R 0 Avalanche EvoTUNING – O modelu Gemballa GTR 650 Avalanche jsme si již představili. Ovšem nyní se objevila v krvavě oranžové barvě. Avalanche je postavena na základně 997 Carrera firmou Gemballa, která sídlí v Leonbergu v Německu. Model zůstal nezměněn, ovšem barva dokázala vozu neuvěřitelně zvednout sebevědomí.

Vůz se vedle exteriéru chlubí také extravagantním interiérem, dvacetipalcovými černými elektrony. Kola jsou obuta v pneumatikách Michelin o rozměrech 235/30 vepředu a 325/25 vzadu. Pokud se vrátíme do interiéru, nalezneme stylově vybarvené okruží přístrojů na přístrojové desce. Volant se po vzoru karoserie dočkal také oranžovo černé kombinace, pedály jsou hliníkové a konzoli doplnilo stylové tlačítko startu.

Pod kapotou je 3,6 litrové Biturbo hřmící výkonem 650 koní a točivým momentem 820 Nm. Na dvou set kilometrovou rychlost se Avalanche dostane za 11,2 vteřin. Není pochyb, že narostla také maximálka. Usadila se na hodnotě 335 km/h.

Evo disponuje leošími brzdami a tlumiči. Speciální provedení systému tlumičů bylo zkalibrováno a vybaveno lepšími nápravami a setem stabilizátorů. Na přední nápravě najdeme osmipístkové brzdiče, které koušou do 380 mm perforovaných kotoučů, na zadní potom čtyřpístkové brzdiče okusující kotouče o velikosti 345 mm.

Cena zatím nebyla stanovena.

-jj-
redakce@autodoplnky.cz
Foto: Archiv

 

Kompletní fotogalerii naleznete ZDE

 

Gemballa GT65R 0 Avalanche Evo

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Seznam Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek