Tuning REDAKCE

Gemballa Mirage GT (04.10.2007)

Gemballa Mirage GTTUNING - Porsche Carrera GT je bezesporu jedním z nejúžasnějších supersportovních vozů. Navíc byl tento vůz vyroben v limitované edici zhruba 1380 kusů. Vlastníci těchto vozů mohou svého miláčka mít ještě exkluzivnějšího. Gemballa připravila nový paket pro supervůz. Specialista z Leonbergu v Německu nabízí úpravu Mirage GT pouze pro 25 vozů. Polovina z tohoto počtu už je prodaná. Gemballa patří mezi nejspolehlivější úpravce s vysokou laťkou zpracování a kvality. Jedinečná Gemballa Mirage GT přijíždí v karbonovém looku.

Po úpravě sáhnou prominentní klienti z celého světa, kteří chtějí mít něco naprosto jedinečného ve své garáži. Mezi 1380 a 25 je přece rozdíl! Extrémní extravagantní exteriér je vypracován z karbonu. V Gemballa Aero-Concept tak Mirage GT vypadá jako by se právě chystala vstoupid do závodu 24 hodin Le Mans. Největší změna je na první pohled asi v předních partiích, kde přední spojler vyniká přepracovanými nasávači vzduchu. Kompletní karoserie je přepracována. Stačí se podívat na kapotu nebo část mezi dveřmi a předním blatníkem. V tmavém lakování se objevují žluté doplňky a jemné flitry. Žlutá se pak objevuje i na prazích vozu nebo ve světlech a kolech. Extrémní snížení rychlosti má na starosti zadní křídlo. Design vozu zajišťuje zvýšení přítlaku o cca 30 kg na přední nápravě a 85 kg na zadní nápravě.
 
Kola mají velikost 9,5 x 19" vepředu a 12,5 x 20" vzadu. Třídílná kola jsou obuta v pneumatikách o rozměru 265/35 R19 a zadní kola v pneu o rozměrech 335/30 R20.

Motor Carrery GT je sen. Desetiválec o obsahu 5,7 litru dokáže vyvinout výkon 612 koní. Gemballe to ale nestačí. Modifikovala řídící management motoru a dostala z vozu dalších 40 koní. Z nuly na stovku tak sprintuje GT Mirage o 0,1 vteřiny rychleji než sériová verze.

Interiér vozu je luxusním zpracováním z kůže a alcantary. Nechybí karbonové komponenty. Gemballa do vozu integrovala multimediální touch-screen informační systém do centrální konzole. Zajímavou změnou jsou také luxusní koberečky.
Cena za úpravu se vyšplhá u Gembally na 229 888 euro.

-jj-
redakce@autodoplnky.cz
Foto: Archiv

 

Gemballa Mirage GT

 

Gemballa Mirage GT

 

Gemballa Mirage GT

 

Gemballa Mirage GT

 

Gemballa Mirage GT

 

Gemballa Mirage GT

 

Gemballa Mirage GT

 

Gemballa Mirage GT

 

Gemballa Mirage GT

 

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek