Tuning REDAKCE

Gemballa Mirage GT další nářez (04.01.2007)

Mirage GT další nářez!TUNING – Gemballa se navždy zapíše do srdcí milovníků automobilů Porsche zlatým písmem. Něco kolem patnácti set supersportů s magickým názvem Carrera GT, které kdy byly vyrobeny, je prodáno a někteří z majitelů se stále bojí o individualitu svých mazlíčků. Jednou z mála možností je schůzka s tunerem Gemballou, který nabízí ultimativní design a jeho úprava je natolik luxusní záležitostí, že Porsche GT zásahem tunera netrpí. Naopak, stává se s ní dokonalá záležitost: Gemballa Mirage GT, a pozor, zákazníkovi jsou přání plněna!

Mít Carreru GT je snem pro mnoho sběratelů vozů i mužů milujícím automobily po celém světě. Ovšem, 5,7 litrový desetiválec produkuje výkon 612 koní, tak co chtít víc? Pokud jste tunery se správnými písty v srdci, pak jste si již odpověděli. Samozřejmě větší výkon. Úpravou řídící jednotky se Gemballa dostal na vyšší výkon o 60 koní. Při jízdě jste tak o 0,1 vteřiny rychleji na stovce. Tunerovi ovšem pošimrání řídící jednotky většinou nestačí. Gemballa připravil kompletní nerezový výfukový systém, který zvuk motoru tlumočí přes dvě dvojité koncovky výfuku, které se nacházejí přesně tam, kde původně měla být mlhová světla.  Mlhové světlo a „couvačka“ je tak přesně uprostřed difuzéru.

Mirage GT na první pohled připomíná vůz, který je vždy připraven postavit se na pole position závodu Le Mans. Největší změnou celého bodykitu jsou bezesporu přední nasávače vzduchu v novém spojleru. Zadní část se pak dočkala extrémního designu včetně aerodynamického krytu motoru.

Vůz stojí na devatenácti palcových kolech, tedy alespoň ve předu. Velikost pneumatik je na předních kolech 265/35 R19. Zadní kola jsou dvaceti palcová a obouvají pneumatiky o velikosti 335/30 R20.

Mirage GT je naprosto ojedinělou adaptací již dokonalé sériovky. Cena úpravy Porsche Carrera GT vyjde majitele na 229 800 euro.

-jj-
redakce@autodoplnky.cz
Foto: Archiv

 

Gemballa Mirage GT Gemballa Mirage GT

Gemballa Mirage GT Gemballa Mirage GT Gemballa Mirage GT
 
Gemballa Mirage GT Gemballa Mirage GT Gemballa Mirage GT
 
Gemballa Mirage GT Gemballa Mirage GT Gemballa Mirage GT
 
Gemballa Mirage GT Gemballa Mirage GT

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek