Tuning REDAKCE

Genesis Coupe 350HP (15.10.2009)

TUNING – Veletrh tuningu SEMA Las Vegas nabídne prostor novému Hyundai Genesis Coupe v úpravě firmy GReddy. Společnost vzala Genesis Coupe 2.0 Turbo a nadopovala ho steroidy. Pod kapotou je jen čtyřválec, nicméně japonská firma z původních 210 koní dokázala dostat výkon 350 koní, což umožňuje vozu zrychlit z nuly na stovkuu za šest vteřin. Úprava se však netýká jen motoru.

V motoru bylo upgradováno turbo, dodán velký intercooler kit a nový výfukový systém. Ve výsledku se firmě podařilo auto nastavit tak, aby korejská zadokolka mohla disponovat opravdu zajímavými hodnotami. Nechybí nastavitelný podvozek, šestipístkové a čtyřpístkové brzdiče a další vylepšení.

Pokud budeme hovořit o stylingu, u GReddy vytvořili lízátko předního spoileru, vyrobili karbonovou kapotu, zadní křídlo a použili kola Volk Racing G2. A ačkoliv je Genesis Coupe v základě bílé, oživuje ho kreace s logem společnosti.

O voze nemáme žádné další detaily. Víme, že firma plánuje další krok, který by měl z Genesis Coupe udělat opravdovou raketu. Výkon by měl dosáhnout pěti set koní.

redakce@autodoplnky.cz
Foto: Archiv

 

Genesis Coupe 350HP

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek