Tuning REDAKCE

Genesis Coupe 350HP (15.10.2009)

TUNING – Veletrh tuningu SEMA Las Vegas nabídne prostor novému Hyundai Genesis Coupe v úpravě firmy GReddy. Společnost vzala Genesis Coupe 2.0 Turbo a nadopovala ho steroidy. Pod kapotou je jen čtyřválec, nicméně japonská firma z původních 210 koní dokázala dostat výkon 350 koní, což umožňuje vozu zrychlit z nuly na stovkuu za šest vteřin. Úprava se však netýká jen motoru.

V motoru bylo upgradováno turbo, dodán velký intercooler kit a nový výfukový systém. Ve výsledku se firmě podařilo auto nastavit tak, aby korejská zadokolka mohla disponovat opravdu zajímavými hodnotami. Nechybí nastavitelný podvozek, šestipístkové a čtyřpístkové brzdiče a další vylepšení.

Pokud budeme hovořit o stylingu, u GReddy vytvořili lízátko předního spoileru, vyrobili karbonovou kapotu, zadní křídlo a použili kola Volk Racing G2. A ačkoliv je Genesis Coupe v základě bílé, oživuje ho kreace s logem společnosti.

O voze nemáme žádné další detaily. Víme, že firma plánuje další krok, který by měl z Genesis Coupe udělat opravdovou raketu. Výkon by měl dosáhnout pěti set koní.

redakce@autodoplnky.cz
Foto: Archiv

 

Genesis Coupe 350HP

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Seznam Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek