Tuning REDAKCE

Golf Record Day 2004 (01.09.2004)

tuning-aktuality/30_08_2004_mimon/logo_mimon_01Golf Record Day 2004

V životě každého automobilu nastane zlom, kdy zestárne a nikdo po něm ani neštěkne. Němečtí sousedé však v roce 1974 vyvinulý nový lidový vůz a dali mu jméno Golf. Kdo by si byl pomyslel, že už je tu třicet let. Ovšem o Golfu jako takovém tento článek nebude. Dne 26. září se totiž v AufSchalke aréně koná netradiční tuningový sraz: Golf Record Day. A samozřejmě cílem není nic jiného než dostat co nejvíce vozů golf na jedno místo.

Německé časopisy VW Scene a VW Golf jako mediální partneři akce vedou už rozsáhlou kampaň na tento sraz a dle reakcí je dle nich o tento sraz obrovský zájem. Mega tuningový meeting zve do arény AusSchalke poblíž Gelsenkirchen-Bueru jakékoliv Golfy. I když se očekává, že se zde objeví nejvíce upravených vozů, obyčejné a v „běžném provozu jeté“ vozy značky VW Golf však jsou očekávány také.

Žádné příbuzné vozy VW nebudou na sraze vítány. Na programu jsou připraveny spanilé jízdy, VIP parkoviště či fotografování vozů. Nebude chybět life hudba v podání DJ Lounfe, DJ Da Carlo a DJ Dogma. Pořadatelé pořídí snímky také z letadla, takže rekord volkswagenů bude zachycen v několika různých „úhlech“.

Sraz Golfů je mezinárodní, tudíž se jo může zůčastnit každý, kdo má chuť se svým Golfem vycestovat. Nejsnadnější cesta je po A2 a výjezd Gelsenkirchen-Buer. Na další křižovatce vpravo. Další křižovatka vás navede na Konrad-Adenauer-Allee. Po čtyři sta metrech narazíte na pravé straně na vjezd do prostoru akce.

Jakmile získáme detailnější informace, budeme vás průběžně informovat v novinkách.

 

Jiří Juránek
redakce@autodoplnky.cz
Foto: Archiv

 

tuning-aktuality/01_09_2004_golf_day/logo_golf_rekord_002

 

 

tuning-aktuality/01_09_2004_golf_day/35_plan

 

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek