Tuning REDAKCE

Havárie superaut (22.06.2005)

Havárie superautViděli jste už někdy totálně „nabořené“ eSeLeRko? A co takhle Viper mezi stromy? Vyjímají se nádherně na pozadích ploch monitorů počítačů a na autosalonech jsou k sežrání. A pak se jednoho dne stanete milionářem nebo vyděláte víc než byste čekali a hned si jednoho z nich koupíte. Supersporty. Přesednout z klasické octavie do supersportu je však stejný rozdíl jako přesednout z kola do auta. A pak už je to hned. Přecenění svých schopností a neuvěřitelná síla pod kapotou. Pak už stačí jedna minimální chyba. Na světovém internetu existuje místo, které se věnuje sbírání fotografií havárií supersportů a exotických vozů.

„Ukazujeme přes šest ticíc havarovaných exotických vozů kvůli tomu, aby naši návštěvníci viděli, co se může stát při bezhlavé jízdě. Tyto obrázky ukazují nejdražší automobily, které byly kdy vyrobeny, včetně vozů Lamborghini, Ferrari, McLaren F1, Bugatti a další,“ uvádí majitelé serveru.

Při brouzdání tak můžete narazit například na nejnovější supersport od Mercedesu, McLaren SLR, který zlikvidoval boxer Prince Naseem Hamed při srážce s Volkswagenem Golf. Při srážce vezl další dva pasažéry a všichni po nehodě z místa činu utekli. Jeden z pasažérů Golfa byl zraněn a potřeboval lékařskou pomoc. Hamed a jeho dva spolujezdci byli zadrženi, vyslýcháni a poté propuštěni na kauci. Tato nehoda se stala v Sheffieldu ve Velké Británii.

Někdy řidiči ztratí kontrolu nad vozidlem na silnicích horší třídy. U 360 Modeny to znamenalo trojité hodiny a následný karambol. Řidiči se nic nestalo. Jiný řidič 360 Spyderu nezvládl řízení při předjíždění jiného vozu. Některé vozy se své nehody dočkají na některém ze známých okruhů.

Tím však výčet havárií nekončí. Na stránkách je více popisů a některé srážky vypadají opravdu zle. Některé fotografie jsme pro Vás stáhli. Málokdy lze vidět rozbitou Zondu na ulici ve městě nebo Vipera v příkopu. Více info na http://www.wreckedexotics.com.

Jiří Juránek
Redakce@autodoplnky.cz
Foto: Archiv

 

havárie sportovních vozů  Pár obrázků havárií sportovních vozů

havárie sportovních vozů havárie sportovních vozů havárie sportovních vozů
 
havárie sportovních vozů havárie sportovních vozů havárie sportovních vozů
 
havárie sportovních vozů havárie sportovních vozů havárie sportovních vozů

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek