Tuning REDAKCE

Hráči GT5 mohou vyhrát SLS (29.12.2010)

NOVINKY – To, že se počítačové hry staly zdrojem obživy spousta „pařmenů“ není nic nového. Obrovské částky za vítězství v herních kláních jsou často neuvěřitelné, ale nepřekvapují. Pro milovníky automobilů se však může zdát výhra v soutěži hráčů Gran Turisma 5 přece jen veliká. V pondělí se na trh dostala verze Signature Edition Challenge a evropští gameři mohou vyhrát reálný Mercedes-Benz SLS AMG v hodnotě 180 tisíci euro. Podmínkou je samozřejmě registrace jejich voucheru na Playstation Store a registrace na gran-turismo.com.

Dostupné informace hovoří o soutěži v módu B, kde hráči hrají roli týmového vedoucího s AI jezdci. Pět závodů na různých okruzích. Již 31. ledna ve 23.59 se 15 regionálních vítězů z 22 různých zemí dostanou do další úrovně – Mercedes-Benz Driving Event. Tento postup je založený na celkových nejrychlejších časech v každém regionu.

Na této akci se účastníci utkají každý proti každému v sérii reálných závodů. Ten, kdo získá nejvíce bodů, si odveze SLS. „Vážíme si skvělého vztahu s Mercedesem. Vyvinuli jsme velmi zajímavou soutěž, která potěší nejen staré hráče Gran Turisma, ale i ty nové,“ řekl tvůrce hry Kazunori Yamauchi.

Hra GT5 je údajně jednou z nejpovedenějších závodních her na trhu. Hráči si ji váží především díky reálnému pojetí a dokonalé grafice. Mrkněte na video.

Posviťte si na cestu žárovkami Osram za nejlepší cenu na internetu.

-jj-
redakce@autodoplnky.cz
Foto: Archiv

 

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek