Tuning REDAKCE

Hummer H3 Geiger (09.09.2005)

Hummer H3 GeigerTuner Geiger už několikrát překvapil svými kreacemi v oblasti terénních vozidel. U modelu H3 ale využil osvědčených úprav a malého „humříka“ oblékl vskutku stylově, ale bez emocí. Ale pomalu. Už samotné rozhodnutí zmenšovacího procesu u modelu Hummer (snad se nechystá i ve „smartí“ verzi) v závislosti na nadutosti peněženek zákazníků bylo překvapující. Geiger zvýšil atraktivitu malého Hummeru přidáním koňských sil pod kapotu. Tří a půl litrový řadový čtyřválec s kompresorem dokáže vyvinou ze sériových 224 koníku 325 při maximálním točivém momentu 435 Nm. Robustní chromový mazlíček je z nuly na stovce za 8,4 vteřiny a dosahuje maximálky 210 km/h.

Geiger představí na trhu svou úpravu již na podzim. V přípravách je také nový sportovní výfuk s katalyzátorem. Úprava podvozku snižuje H3 o deset centimetrů. Posílená je stabilizace. Brzdové kotouče ve velikosti 355 milimetrů jsou stlačovány šestipístkovými brzdiči.

Humřík stojí na kolech z lehkých slitin o velikosti 9,5x20 palců. Pneumatiky o velikosti 265/60 společně s koly mohou zákazníci mít již za 3 816 euro. Přední chromová maska se dá sehnat za 1 560 euro, chromové boční roury za 890 euro. Interiér je obohacen o navigaci a koženou úpravu.

-jj-
redakce@autodoplnky.cz
Foto: Archiv

Hummer H3 Geiger

 

Hummer H3 Geiger

 

Hummer H3 Geiger

 

Hummer H3 Geiger

 

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek