Tuning REDAKCE

Jaguar F-Type už na jaře (21.09.2012)

NOVINKY – O Jaguaru se v posledních dnech hodně mluví. Je to kvůli fotografii, kterou můžete vidět níže. Diskuse o počítačové grafice včera zastavila stejná fotografie ve vysokém rozlišení. Jaguar pravděpodobně vypustil tuto fotografii do oběhu, aby dokázal, že chystá nový model F-Type, a to ve verzi roadster, ale i kupé. Koncept C-X16 se tak konečně dostane do výroby, a zdá se bez velkých změn.

Obrázek odhaluje verzi Roadster, která je totožná s kupé C-X16, tedy pokud si odmyslíme střechu. První informace také hovoří o tom, že F-Type bude mít dvě sedadla, čímž se stane konkurencí především pro Porsche Cayman a Boxter či Nissan 370Z. Na trhu by se roadster mohl objevit už na konci roku 2013, nejpozději pak na začátku roku 2014.

Vyšší rozlišení fotografií nám umožňuje přečíst písmeno S na mřížce chladiče. A to na každém z vyobrazených vozů. Pravděpodobně tímto označením bude Jaguar rozlišovat verze s třílitrovým šestiválcem s kompresorem. Očekávaný výkon tak může být 380 koní.

Základní verze F-Type by měla mít šestiválec o výkonu 340 koní. Nejzajímavější volbou by pak mohl být model s pětilitrovým osmiválcem s kompresorem, u kterého ovšem bohužel neznáme výkon.

F-Type bude mít premiéru za několik dní na Paris Motor Show, prodávat se má začít na jaře. Více informací a fotografií očekáváme v příštích dnech.

Nářadí YATO - pro profesionály i kutily.

-jj-
Foto: Archiv


 

Jaguar F-Type už na jaře

 

Jaguar F-Type už na jaře

 

Jaguar F-Type už na jaře

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek