Tuning REDAKCE

Jaguar S-Type se vrací! (26.12.2006)

Jaguar S-Type se vrací!NOVINKY – Nemusíte být zrovna zběhlí v automobilové problematice, abyste pochopili, že Jaguar chytil nový vítr a modely XK a XKR se těší takové pozornosti, která se již velice dlouho automobilům Jaguar vyhýbala. Ojetý S-Type lze dnes v bazarech koupit za hubičku (cca 270 tisíc Kč, pozn. autora) a následovník se teprve rýsuje. A pozor: s novým větrem se mění názvy, nový S-Type bude Jaguar XF a již z prvních obrázků je patrné, že se Jaguar vrací na špičku žebříčku luxusních limuzín.

Autosalon v Detroitu již v lednu odhalí nástupce v celé jeho kráse. V roce 2008 by měl být v prodeji kompletně nový model XF, který má být více než dokonalým nástupcem S-Type. Ačkoliv Jaguar nehodlal fotografie zveřejnit, dobrá duše se o to postarala a díky tomu si již dnes můžeme prohlédnout nový model v celé své kráse.

Po vzoru Mercedesu CLS se také nový Jaguar tváří jako kupé, které je ovšem vhodné pro všechny náročné vrcholové manažery, má totiž čtyři dveře. Zákulisní informace pak hovoří o osmiválci s objemem 4,8 litru s přeplňováním. Výkon 420 koní.

Obrovský krok kupředu zaznamenal interiér, který se má nést ve znamení kvality a ne tradičních laciných plastech. Technici z Jaguaru slibují stejnou zábavu v ovládání, jakou disponují modely XK.

-jj-
redakce@autodoplnky.cz
Foto: Archiv
 

 

Jaguar S-Type se vrací!

 

Jaguar S-Type se vrací!

 

Jaguar S-Type se vrací!

 

Jaguar S-Type se vrací!

 

Jaguar S-Type se vrací!

 

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek