Tuning REDAKCE

Jak na Retro Classics 2005? (28.01.2005)

tuning-aktuality/00_rok_2005/28_01_2005_retro/logo_retro_01Jak na Retro Classics 2005?

Každý motoristický fanda ví, že to nejlepší z klasiky nalezne jen na jednom místě. Retro Classics 2005 se i letos koná ve Stuttgartu v Německu v termínu 11. – 13. března a už dnes je možnost si zajistit zajímavý výlet právě na tuto akci a za celkém slušné peníze. Ovšem důvodem, proč zveřejňujeme „podnikatelský záměr“ jiných firem, je fakt, že vedle výstavy se účastníci zájezdu podívají do muzea Porsche, Mercedes Benz a možná i Audi.

Automuzeum.cz pořádá výpravu do Stuttgartu autobusem a nabízí třídenní zájezd s odjezdy z Liberce a z Prahy okolo středeční půlnoci 9. Března, s tím, že příjezd do Stuttgartu bude následující čtvrtek dopoledne. Návštěva výstavy je naplánována na pátek.  V sobotu dopoledne se příznivci motorismu vydají do Porsche muzea a na zpáteční cestě se počítá s návštěvou v Muzeu Mobile automobilky Audi v Ingolstatu. Návrat do ČR a opět do měst Praha a Liberec by měl být v noci ze soboty na neděli. Cena by se měla pohybovat kolem tří tisíc korun včetně ubytování. Vstupné na výstavu mají účastníci zájezdu zdarma. Co nejdříve je možno získat informace na info@automuzeum.cz.

Další nabídka přišla přímo z českého zastoupení Messe Stuttgart a toto nabízí celkem tři varianty zájezdu na Retro Classic. Varianta první počítá s odjezdem ze středy na čtvrtek a příjezd v sobotu 12.3. v noci. V programu nechybí prohlídka Porsche a Mercedes Benz muzea, volný program a návštěvu veletrhu. A to vše za cenu 2 800 + DPH. Druhá varianta počítá s odjezdem v noci ze čtvrtka na pátek a s příjezdem v sobotu v nočních hodinách se stejným program za cenu 2400 + DPH. Poslední varianta počítá s odjezdem do Stuttgartu z pátka na sobotu a s příjezdem v sobotu 12.3. v nočních hodinách. Zde je na programu pouze návštěva výstavy. Cena 1500 korun. Ceny zahrnují dopravu luxusním autobusem s možností nákupu teplých a chlazených nápojů a vstupenku na veletrh. Ubytování není v ceně zahrnuto. Nocleh poskytne hostel Alex v centru Stuttgartu za cenu lůžek 18-26 euro za noc. V případě zájmu je nutno podat přihlášku do 25.2.2005 a informovat se na emailu messe-stuttgart@dtihk.cz.

Více informací o veletrhu Retro Classic lze nalézt na www.retroclassics.de.

 

Jiří Juránek
Redakce@autodoplnky.cz
Foto: Archiv

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek