Tuning REDAKCE

Kalendář Pirelli 2005 (10.12.2004)

tuning-aktuality/10_12_2004_pirelli/logo_pirelli_01Ženské tělo je jednou z mnoha příčin, proč se tolik daří sportovním automobilům na světovém trhu. Mužský kompenzátor méněcennosti pak ve většině případech dokáže zaujmout nejen ženy, ale především muže. Ženy neodmyslitelně k automobilům patří a svou něžností a přirozenou krásou dodávají vozům mnohem větší význam, než by ve skutečnosti měly. Ovšem ne vždy jsou ženy u automobilů vyžadovány. Důkazem může být český časopis Speed, jehož obálku již delší čas nezdobí krásná modelka. Důvod? Čtenáři si to nepřáli.

Žena je největším tahákem v byznysu, který ve většině patří mužům. Řada firem na ženské nahotě vydělává a dlouhá léta je symbolem žena také v kalendářích italské firmy Pirelli. Výrobce pneumatik letos po třiatřicáté vydává kalendář pro 2005. Tento má na svědomí renomovaný fotograf Patrick Demarchelier a pro svou uměleckou sérii si vybral prostředí Ria de Janeira. Ovšem tradičně se nedostane na pulty obchodů a firma kalendáře věnuje zákazníkům a přátelům.

K hlavním představitelkám celého kalendáře pro rok 2005 v černobílém provedení patří modelky Naomi Campbell, Filippa Hamilton, Isabeli Fontana, Adriana Lima, Diana Dondoe, Erin Wasson, Eugenia Volodina, Julia Stegner, Liliane Ferrarezi, Marija Vujovic, Michelle Buswell nebo "Valentina“ a Valeria Bohm.

Francouz Demarchelier, který působil jako hlavní fotograf Harpers Bazaaru od roku 1992 do května 2004, má na svém kontě také reklamní kampaně a nejrůznější televizní spoty. Osobně prosazuje takovou techniku, která mu zaručuje nezaměnitelné výsledky, jak tvrdí.

Poprvé vůbec v celé historii kalendářů čítá tento celkem dvaadvacet stran. K obvyklé obálce a dvanácti fotografiím přibylo dalších devět snímků. Kalendář uzavírá koláž fotografií, které Demarchelier „ulovil“ na známé diskotéce v Riu de Janiero při závěrečné oslavě při focení pro tento kalendář.

Přinášíme vám náhled na čtyři snímků pro představu, o co jsme tradičně zase tento rok přišli.

 

Jiří Juránek
redakce@autodoplnky.cz
Foto: Archiv

 

mask/orange_ctverec  Pár obrázků z nového kalendáře Pirelli 2005

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Seznam Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek