Tuning REDAKCE

Kalendář Pirelli 2008 (07.12.2007)

Kalendář Pirelli 2008NOVINKY – Pirelli představuje svůj nový kalendář 2008 v Šanghaji. Třicátá pátá edice kalendáře je vůbec poprvé realizována v Asii. Podle tvůrce kalendáře jde o marketingový tah přiblížit svět Pirelli do Orientu. V kalendáři tak může vidět ulice ve francouzském stylu, mysteriózní a smyslnou atmosféru Číny včetně známé Nanjing Road. Kalendář obsahuje dvacet tři obrazů – dva pro kraždý měsíc. Pouze srpen má jeden obrázek.

Autorem fotografií je Patrick Demarchelier, který již pro Pirelli fotil v roce 2005 v Rio de Janeiro v Brazílii. „Casting byl fascinujícím mixem západu a orientu. Velice zajímavá skupina tváří,“ sdělil slavný fotograf.

Na fotografiích můžeme vidět Agyness Deane a Lily Donaldson z Velké Británie, Doutzen Kroes z Nizozemí, Catherine Mc Neil a Gemma Ward z Austrálie, Sasha Pivovarova z Ruska, Coco Rocha z Irska a Caroline Trentini z Brazílie. V kalendáři však najdeme také čínské krásy Mo Wan Dan, Du Juan a Maggie Cheung. Posledně jmenovaná je relativně známá z filmů Police Story (1985), Super Cop (1992), Actress (1992), Chinese Box (1997), In the Mood for Love (2000) a Hero (2003).

Pro fanoušky kalendáře máme důležitou informaci: na konci listopadu vyšla kniha „The Complete Works: Pirelli Calendar 1964 – 2007“.

-jj-
redakce@autodoplnky.cz
Foto: Archiv

 

Kalendář Pirelli 2008 Kalendář Pirelli 2008
Kalendář Pirelli 2008 Kalendář Pirelli 2008
Kalendář Pirelli 2008 Kalendář Pirelli 2008

Kalendář Pirelli 2008

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek