Tuning REDAKCE

Knight Rider oficiálně (26.12.2007)

Knight Rider oficiálněNOVINKY – Ford Shelby GT500KR bude opravdu hrát hlavní roli v připrav ovaném seriálu Knight Rider. Zasvěcení motoristé vědí, že KR v přídomku názvu Mustangu není Knight Rider, nýbrž King of the Road. Speciální verze, která oslavuje svého původce z roku 1968. Máme nové informace a fotografie připravovaného vozu. Populární seriál se vrací na obrazovky po více než dvacetileté pauze. Originální série totiž byla natočena v letech 1982 – 1986.

Hlavní role byla obsazena Davidem Hasselhoffem. Ten se vryl do paměti milionů diváků díky ztvárnění Michaela Knighta, doslova moderního „rytíře“. Jeho partnerem byl v seriálu vybavený Pontiac Trans Am, který disponoval umělou inteligencí. Nejenže uměl mluvit, dokázal také další věci, mezi něž patřila také jízda rychlostí 480 km/h.

V nové verzi příběhu se na obrazovky Hasselhoff vrací, ovšem v jiné roli. Hlavní roli převzal Justin Bruening. Ten hraje Knightova ztraceného syna Michaela Tracera. Také Pontiac byl vyměněn. Nahradí ho KR – což je limitovaná verze Mustangu s 540 koňmi pod kapotou.

Celému příběhu má opět vévodit automobil. KITT – Knight Industries Three Thousand! Za změnou designu edice King of the Road však stojí Galpin Auto Sport – GAS – společnost, která měla pouhý týden na to, aby nový KITT vytvořila. Existují tak dvě verze: HERO, která je standardním 540 koňovým Shelby GT500KR a ATTACK, která je upravenou vysoko-rychlostní verzí.
Silná verze ATTACK je dílem designéra Harolda Belkera, muže, který vytvořil automobily pro filmy Batman & Robin, Armageddon, Deep Blue Sea, Inspector Gadget, Battlefield Earth, Spider-Man, Minority Report, XXX, The Cat in the Hat a Superman.

Nový Kniht Rider bude mít svůj debut v únoru. Pro Mustang to bude další mediální kampaň. Jednu nastartoval 17. prosince tohoto roku filem Já, Legenda.

-jj-
redakce@autodoplnky.cz
Foto: Archiv

 

Knight Rider oficiálně

 

Knight Rider oficiálně

 

Knight Rider oficiálně

 

Knight Rider oficiálně

 

Knight Rider oficiálně

 

Knight Rider oficiálně

 

Knight Rider oficiálně

 

Knight Rider oficiálně

 

Knight Rider oficiálně

 

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek