Tuning REDAKCE

Komentář-Tuning Wallpapery (01.07.2005)

Wallpapers DooffyZastav se! Tak tuhle větu poslouchám v hlavě každý den. Poslechnu svůj vnitřní hlas a přemýšlím, jak si odpočinout. Telefon. Hm, tak odpočívat se nebude. Pátek má být věnován Českému tuningu a Honza právě potvrdil schůzku na focení automobilu. Ve čtvrtek odpoledne. Skvělý. V Hradci jsem byl jen sotva do oběda, protože volaly další povinnosti. Těším se na čtvrtek i na Honzova Civica. Odpoledne ve čtvrtek vyrážím do Pardubic, Honza by měl s sebou vzít kamaráda a rovnou „zfouknu“ dvě auta. Ve Ždírci nad Doubravou telefon. „Tady Honza. Hrozně prší, tak to raději přesuneme na příští týden.“ Přesvědčování, že kapky vypadají na laku vozu sexy nestačilo. Focení se nekonalo. A tím i naprosto neprofesionální nepřinesení nového vozu do rubriky Český tuning tento pátek.

Místo úprav fotek serfuji na netu a prohlížím si zdařilé fotografie natuněných vozů na zahraničních serverech. Nabídka wallpaperů mě většinou nebere, protože stejně měním plochu každý týden. Ovšem wallpapery nesoucí jméno Dooffy a logo konkurenčního českého webu mě maličko zarazilo, a tak jsem se pílí sobě vlastní pídil po informacích.

Tak zaprvé: Dooffy je Čech a za druhé: jmenuje se Martin Michalec. Je autorem stovek wallpaperů různých témat a jeho nickname se objevuje na každém z nich. Svůj talent ukazuje na každém otevíraném obrázku a jeho kreace jsou prostě a jednoduše psycho. Ale dokonalé psycho. Utvrdí vás o tom také reakce v knize hostů: výkřiky jako: tohle je nejlepší web s wallpapery vůbec nebo Dooffy I love you, jsou zde zcela běžné. Dooffy je prostě jednička.

Jeho galerii naleznete na www.dooffy.com. Originální galerie wallpaperů vytvářená jedním člověkem nabízí to nejlepší, co z wallpaperů můžete vůbec vidět nebo stáhnout. Stydím se, protože jsem neměl absolutně páru, že je autorem pozadí našeho serveru. :O(((

Je to jako když vplujete do neznámých vod. Vše je normální, tedy až do té doby než se probudíte. Tento komentář nemá pointu a tlachání nebude extra dlouhé. Honzův telefonát mi umožnil objevit výborného grafika a s jeho pracemi se rozhodně rádi podělíme. A zároveň zde mám možnost poprosit všechny tunery, kteří mají pěknou kárku a chtějí o ní číst článek a mít fotogalerii na našem serveru, prosím pište, pište, pište. Sem: redakce@autodoplnky.cz.

Jiří Juránek
Redakce@autodoplnky.cz
Foto: Archiv www.dooffy.com

 

Wallpapers Dooffy  Pár obrázků z dílny Dooffyho

Wallpapers Dooffy Wallpapers Dooffy Wallpapers Dooffy
 
Wallpapers Dooffy Wallpapers Dooffy Wallpapers Dooffy
 
Wallpapers Dooffy Wallpapers Dooffy Wallpapers Dooffy
 
Wallpapers Dooffy Wallpapers Dooffy Wallpapers Dooffy
 
Wallpapers Dooffy Wallpapers Dooffy Wallpapers Dooffy
 
Wallpapers Dooffy Wallpapers Dooffy Wallpapers Dooffy

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek