Tuning REDAKCE

Kupovat čínské sporťáky? (02.10.2007)

Budeme kupovat čínské sporťáky?NOVINKY – Čínská ofenzíva začala nabírat na síle! Frankfurtský autosalon byl útočištěm několika čínských značek, které se nekompromisně derou na evropský trh. To, že většina automobilů je „splácanina“ známých značek nikomu nevadí. Čínské vozy vynikají nízkou cenou a způsobují závrať v případě myšlenek na havárii. Náraz čínského vozu do něčeho tvrdého se rovná sešlápnutí plechovky od Pepsi Coly. Na scéně se objevuje vůz Brilliance Sportcoupe BC3 a ve své koncepci má šanci na trhu uspět. Než přijde do Evropy, zkusí štěstí v Americe. Jeho základní cena má být 15 000 tisíc dolarů. To není ani tři sta tisíc korun!

Pod kapotou bude vůz disponovat 1,8 litrovým čtyřválcem posilněným turbem. Ten dokáže vyvinout sílu 170 koní. Z nuly na stovku se dostane za 9,8 vteřin. Se svou cenou a nastavením dokáže oslovit minimálně mladší motoristy, kterým asijský vítr nevadí a kteří nepodlehli kvalitě evropských vozů. S cenou kolem tři sta tisíc ani nebude divu.

Designově je vůz pro rozmazleného Evropana naprosto neatraktivní, ovšem nízká cena může i na první pohled nevzhledného vozu udělat masovou prodejní záležitost. Zatím více informací o modelu nemáme, ale dozvěděli jsme se, že by se čínské modely měly objevit v prodeji také v České Republice.

-jj-
redakce@autodoplnky.cz
Foto: Archiv

 

Budeme kupovat čínské sporťáky?

 

Budeme kupovat čínské sporťáky?

 

Budeme kupovat čínské sporťáky?

 

Budeme kupovat čínské sporťáky?

 

zpět na seznam všech novinek

Sdílet na facebooku Přidej na Google Přidej na Netvibes pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Přidej odkaz na Bookmarky.cz

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek